پیام تبریک دکتر رسول خضری به مناسبت روز بهورز


دکتر رسول خضری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی 12 شهریور، روز بهورز را خدمت بهورزان پر تلاش کشور تبریک گفت. متن پیام ایشان به شرح زیر است:
 

 

«بسمه تعالی»

«وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا»

بهورزان عزیز و پرتلاش

منادیان و پیام آوران سلامت

سلام علیکم؛

12 اردیبهشت به پاس فعالیت های مستمر و ارزنده و تلاشهای شبانه روزی و خستگی ناپذیر شما عزیزان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جامعه و به ویژه جامعه روستایی در دور افتاده ترین نقاط کشور، به عنوان روز بهورز نامگذاری شده است. بی شک این نامگذاری نشان از نقش آفرینی و جایگاه برجسته و مهم شما در نظام سلامت کشور دارد.  

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف سردشت و پیرانشهر، این فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای طاقت فرسای شما عزیزان والا مقام در جهت بالا بردن شاخص های بهداشتی و ارتقاء سطح سلامت روستایی با حداقل امکانات، این روز با شکوه را به شما ایثارگران و پیشگامان عرصه سلامت و بهداشت و خانواده های گرانقدرتان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. از درگاه ایزد منان سلامتی، سعادت، عزت، بهروزی و موفقیت روزافزون شما را در راستای انجام وظایف خطیر و  انسانی و حرفه ای اتان مسئلت می نمایم.  

لازم به ذکر است که فردا(جمعه 13 شهریور ماه) راس ساعت 22 شب، ویژه برنامه «چالشها و فرصت های بهورزان و خانه های بهداشتی» در برنامه نبض شبکه خبر با حضور اینجانب به عنوان طراح ارتقای شغلی، صنفی و علمی جامعه پرتلاش بهورزان برگزار خواهد شد. تلاش خواهیم کرد که در این برنامه ضمن بررسی مشکلات بهورزان عزیز، راه حلهای نهایی در خصوص تبدیل چالشها به فرصت ها را مطرح نماییم. بدین وسیله از کارشناسان و متخصصین و بهورزان خواهشمندم که با ارائه نظرات و پیشنهادات بصورت پیامک یا از طریق دیگر ابزارهای ارتباطی به اینجانب، ما را در راستای برگزاری و اجرای هر چه بهتر این گفتگوی ویژه یاری فرمایید. تا بدینگونه مرهمی باشیم بر آلام بهورزان عزیز کشورمان/انشاالله

 

دکتر رسول خضری

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر

در

مجلس شورای اسلامی 
 
1394/06/12

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید