پیام تبریک دکتر رسول خضری بە مناسبت روز کارمند


به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری،  عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نمایندە مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، چهارم شهریور ماه روز کارمند را بە یکایک کارمندان و بە ویژە کارمندان پرتلاش، دلسوز و خدمتگزار حوزە سردشت و پیرانشهر تبریک گفت. متن پیام نمایندە سردشت و پیرانشهر بە شرح زیر است:
 
 
 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

چهارم اردیبهشت ماه، روز کارمند و فرصتی گرانبها برای تجلیل از تلاش ها و فعالیت های زنان و مردان صدیق و انسانهای خدمتگذاری است که رسالت خود را در خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان تعریف کرده اند. بدون تردید بخش عظیمی از موفقیت ها و پیشرفت های و دستاوردهای توسعه محور ایران اسلامی در همه عرصه های اجتماعی- فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، علمی و صنعتی مرهون تلاش و کوشش و تجربه، تخصص و مهارت های کارمندان است.

اینجانب ضمن قدردانی و تشکر از تلاشهای ارزشمند و صادقانه و روزمره کارمندان، روز کارمند را به این قشر خدمتگذار و متعهد ایران اسلامی و به ویژه کارمندان پر تلاش، خدوم، دلسوز و زحمتکشان بی ادعای حوزه سردشت و پیرانشهر تبریک و شادباش عرض نموده و سلامتی، سعادت، تندرستی، بهروزی و توفیق روز افزون را برای یکایک شما و خانواده های گرانقدرتان از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

امیدوارم که با تلاش و پشتکار و همراهی شما عزیزان و با بهره گیری از تخصص و تعهد و کاربردی نمودن مهارت های ارزنده اتان در توسعه و رشد اهداف متعالی  موفق‌تر از گذشته حرکت کنیم و لازم است که در این راستا دولت و همکارانمان در مجلس با همکاری و همیاری یکدیگر تلاش هر چه بیشتری در راستای تحقق مطالبات و رفاه بیشتر این عزیزان و ارتقای منزلت اجتماعی کارکنان دولت به عمل آورده و باشد که بدینگونه جبران زحمت نماییم..

و من الله توفیق

برادر شما

رسول خضری

نمایندە مردم شریف سردشت و پیرانشهر

در

خانە ملت 

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید