پیام تسلیت دکتر رسول خضری در پی سانحه دلخراش تصادف اتوبوس مسیر بانه- تهران


دکتر رسول خضری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در پی سانحه دلخراش تصادف رانندگی اتوبوس مسیر بانه- تهران و جان باختن شش نفر از هموطنان بانه ای پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام ایشان به شرح زیر است:
 
 

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

   خبر  غم انگیز و ناگوار سانحه تصادف اتوبوس بانه- تهران که منجر به کشته شدن شش تن و زخمی شدن هجده تن از هم هموطنان عزیز بانه ای شد، موجب  تاثر و  تالم و حزن و اندوه فراوان اینجانب و مردم سردشت و پیرانشهر شد.

    اینجانب با دلی آکنده از اندوه و به نمایندگی از مردم نوع دوست سردشت و پیرانشهر ضمن تسلیت این ضایعه جانسوز و دردناک  به هموطنان عزیز و مردم صبور بانه و خصوصا خانواده‌های داغدار آن عزیزان سفر کرده، از خداوند متعال برای کشته شدگان این حادثه غفران و رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان و به ویژه خانواده های آنان صبر جمیل و شکیبایی و برای مجروحان سلامتی و شفای عاجل را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

  بدینوسیله از مسئولین و دست اندرکاران مربوطه درخواست می نمایم که به وضعیت حال مصدومان این حادثه تصادف رانندگی رسیدگی سریع نمایند و جهت ممانعت از تکرار این حوادث ناگوار اقدامات مناسب را اتخاذ نمایند.

 

دکتر رسول خضری

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر

در

مجلس شورای اسلامی

25 /5/1394 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید