تشکیل فراکسیون ارتقای طب عمومی در مجلس/ نشست فراکسیون با وزیر بهداشت


 بر این اساس رسول خضری رئیس، بنده نایب رئیس اول، رضایی کوچی نایب رئیس دوم، ناصرکاشانی منشی اول، سلیمان عباسی منشی دوم و ایرج عبدی سخنگوی این فراکسیون برگزیده شدند.
 
 
نایب رئیس فراکسیون ارتقای طب عمومی مجلس ضمن اعلام تشکیل این فراکسیون در مجلس، از تلاش برای برگزاری نخستین نشست فراکسیون با حضور وزیر بهداشت خبر داد.

احمد آریایی‌نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ از تشکیل فراکسیونی تحت عنوان ارتقای طب عمومی در مجلس خبر داد و افزود: با توجه به ضرورت ارتقای طب عمومی در کشور، تعدادی از نمایندگان خواهان تشکیل چنین فراکسیونی در کشور شدند تا به بحث طب عمومی و ارتقای آن بپردازد. نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی درباره انتخاب اعضای فراکسیون ارتقای طب عمومی ادامه داد: بر این اساس رسول خضری رئیس، بنده نایب رئیس اول، رضایی کوچی نایب رئیس دوم، ناصرکاشانی منشی اول، سلیمان عباسی منشی دوم و ایرج عبدی سخنگوی این فراکسیون برگزیده شدند.

نایب رئیس فراکسیون ارتقای طب عمومی مجلس شورای اسلامی، گفت:‌ برای برون‌رفت از معضلات پیش روی طب عمومی، این فراکسیون درنظر دارد تا نشست بعدی خود را با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار کند./

پایان پیام

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید