دکتر رسول خضری با صدور پیامی قهرمانی و رکوردشکنی جهان پهلوان سیامند رحمان را تبریک گفت


به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، در پیامی قهرمانی و طلایی شدن مجدد جهان پهلوان سیامند رحمان را در رقابت های وزنه برداری قهرمانی آزاد آسیا و اقیانوسیه در آلماتی تبریک و تهنیت گفت. متن پیام ایشان به شرح زیر است:

 
 

«بسمه تعالی»

اسطوره افتخار آفرین و جهان پهلوان

جناب آقای سیامند رحمان

سلام علیکم

طلایی شدن مجدد و قهرمانی غرورآفرین جنابعالی و ثبت دو رکورد جهانی در رقابت های وزنه برداری قهرمانی آزاد آسیا و اقیانوسیه در آلماتی قزاقستان و ایستادن مقتدرانه بر سکوی نخست جهان که حاصل لطف الهی و تلاش و استقامت و پایمردی و صبر بی نظیرتان است، موجب شادی، خوشحالی، غرور و سرافرازی یکایک مردم شریف ایران و به ویژه مردم اذربایجان غربی شد.

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف سردشت و پیرانشهر و به رسم وظیفه و قدردانی و با نهایت خرسندی این موفقیت و کسب افتخاری دیگر در عرصه رقابت های جهانی را خدمت جنابعالی، خانواده گرامی، ملت شریف ایران، مردم آذربایجان غربی و شهروندان اشنویه، جامعه ورزشی و معلولین و مسئولان و مربیان زحمتکش تبریک و تهنیت عرض می نمایم و تلاش ارزشمند و تحسین برانگیزتان را ارج می نهم.

امیدوارم که در تمامی عرصه های زندگی همچون میادین ورزشی و پهلوانی موفق و سربلند بوده و از ایزد یکتا سلامتی و بهروزی و توفیق روزافزون جنابعالی را در تمامی مراحل زندگی مسئلت می نمایم. باشد که همواره با توکل به خدا و با پشتوانه دعای خیر مردم و تکرار موفقیت های خود و درخشش در میادین جهانی دل مردم را شاد گردانید.

دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر

در

مجلس شورای اسلامی

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید