پیام تبریک دکتر رسول خضری به مناسبت عید سعید فطر


به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در پیامی عید سعید فطر را به آحاد امت اسلامی، ملت شریف ایران و به ویژه مردم مومن و متدین سردشت و پیرانشهر تبریک گفت؛ متن پیام ایشان به شرح زیر است:
 
 

بسم الله الرحمن الرحیم

عید فطر است و دلم غرق تماشاست
یاد آن ماه عزیزی که به حق اوج تمناست
سائل درگه عشقم که امید است بر آن
هر چه طالب شوم از او همان لحظه مهیاست

 

عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است.روزی است که خداوند بعد از یک ماه عبادت، بندگی و پالایش نفس این فرصت را برای بندگان به ارمغان آورد که در طول این ماه مبارک هر چه بیشتر خود را از جهان مادی دور کرده و به تربیت و پرورش روح خود بپردازند. سعادتمند کسانی که این فرصت را مغتنم شمرده و با آغوش باز به سوی تصفیه و تزکیه روح خود گام برداشته و ضمن درک حال محرومان و مستضعفان در راستای کمک  و دستگیری بیشتز مومنان حرکت کنند. امید است که خداوند بی همتا به پاداش این ماه عزیز زندگی و روح تمامی مسلمانان را غرق در شادی، رستگاری و برکت نماید.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان، این عید فرخنده و خجسته و عید فضیلت و رستگاری و روز شکرگزاری به درگاه الهی را خدمت آحاد امت اسلامی، ملت شریف ایران و به ویژه مردم مومن و متدین سردشت و پیرانشهر تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی، سرافرازی، سعادت، بهروزی، عزت، کرامت و توفیق روز افزون را برای همه شما مسئلت می نمایم. 

 

برادر شما

دکتر رسول خضری

نماینده مردم  شریف سردشت و پیرانشهر

در

مجلس شورای اسلامی 

  

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید