پیام تبریک دکتر رسول خضری به مناسبت 14 تیر روز شهرداری و دهیاری


به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیار، این روز را به شهرداران و دهیاران و به ویژه شهرداران و دهیاران حوزه سردشت و پیرانشهر تبریک گفت و از خدمات خالصانه، بی منت و شبانه روزی مدیریت و کارکنان شهرداری و دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی تقدیر و تشکر کرد. متن پیام نماینده سردشت و پیرانشهر به شرح زیر است:

 

 

«بسمه تعالی»

    چهاردهم تیرماه با هدف آشنایی هر چه بیشتر افراد جامعه و شهروندان با خدمات شهرداری و دهیاری ها، ایجاد همدلی و همیاری و همکاری بیشتر مردم و نهاد مدیریت شهری و روستایی و نیز به منظور ایجاد فرصتی مغتنم برای تکریم و پاسداشت خدمات و زحمات ارزشمند آنها، روز شهرداری و دهیار نامیده شده است. بدون تردید نامگذاری یک روز در تقویم کشوری بدین نام، نشاندهنده شان، منزلت و نیز جایگاه ویژه و خاص شهردار و دهیار در حوزه مدیریت شهری و روستایی، ایجاد محیط امن و توام با آرامش برای شهروندان به واسطه خدمات مطلوب و بی منت است.

    اینجانب به نمایندگی از مردم شریف سردشت و پیرانشهر و به رسم وظیفه و قدردانی، این روز را خدمت شهردارها و دهیاران کشور و به ویژه شهرداران و دهیاران، مدیران و معاونین و کلیه کارکنان زحمتکش و امانتدار در حوزه سردشت و پیرانشهر که با خلوص نیت به منظور حل مشکلات شهر و روستا و ارائه خدمات مطلوب تر به مردم و در راستای توسعه و تعالی دیارمان تلاش می کنند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خدمات خالصانه و شبانه روزی آنها نهایت تقدیر و تشکر را دارم. از درگاه خداوند متعال سلامتی، سرافرازی، سربلندی و توفیقات روزافزون شما عزیزان و خانواده های گرامی اتان را مسئلت می نمایم.

    امیدوارم همه بتوانیم با همکاری و هماهنگی با مدیریت و پرسنل شهرداری و دهیاری در مسیر کاهش و رفع مشکلات جهت نیل به اهداف ارزشمند این دو نهاد خدمتگذار و خدمات رسانی مطلوب و مناسب به همشهریان عزیز و عمران و آبادانی بیشتر شهرها و روستاهای دیارمان تلاش نماییم.

    در این ایام پر خیر و برکت رمضان کریم و در آستانه لیالی قدر از همه شما بزرگواران التماس دعا دارم/.

دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر

در

خانه ملت

13/04/1394

 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید