بررسی آخرین وضعیت مجتمع آموزش عالی سلامت پیرانشهر

آخرین وضعیت مجتمع آموزش عالی سلامت پیرانشهر در جلسه ای که شب چهارشنبه (19 آبان ماه) با حضور دکتر "طوفان آغاز زاده" دکتری تخصصی بیوشیمی مولکولی دانشکده پزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر "رسول خضری" نماینده شهرستان، امام جمعه و فرماندار پیرانشهر، جمعی از مسئولین و اعضای مجمع خیرین سلامت در محل شبکه..

آخرین وضعیت مجتمع آموزش عالی سلامت پیرانشهر با حضور مسئولان استان و شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 به گزارش خبرنگار کردپرس؛ در جلسه ای که شب چهارشنبه (19 آبان ماه) با حضور دکتر "طوفان آغاز زاده" دکتری تخصصی بیوشیمی مولکولی دانشکده پزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر "رسول خضری" نماینده شهرستان، امام جمعه و فرماندار پیرانشهر، جمعی از مسئولین و اعضای مجمع خیرین سلامت در محل شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر برگزار شد آخرین وضعیت مجتمع آموزش عالی سلامت در این شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر رسول خضری، نماینده مردم شهرستانهای سردشت و  پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: پس از گذشت یکسال از اخذ موافقت اصولی تاسیس مجتمع آموزش عالی شهرستان پیرانشهر و با توجه به قطعی شدن موافقت تأسیس این مجتمع خوشبختانه مراحل ساخت و تجهیز فضای فزیکی آن پیرشفت قابل توجی دارد.

وی ادامه داد: این مجتمع با حمایتهای مالی مسئولان استانی و همچنین تخصیص اعتبار 900 میلیون ریال از کمیته برنامه ریزی شهرستان اکنون استاندارد سازی و بهبود فضای فیزیکی آن در حال انجام می باشد.

خضری ادامه داد؛ این مجتمع آموزش عالی از مهر 96 در مرحله نخست در دو رشته بهداشت عمومی و بهداشت محیط در مقطع کاردانی از بین متقاضیان بومی اقدام به پذیرش دانشجو می کند که در ادامه پس فارغ التحصیل شدن اولین دوره اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از سراسر کشو خواهد کرد.

این نماینده مجلس افزود: این مجتمع در مساحت 1500 متر مربع در دو طبقه و 12 کلاس درسی برای مهر سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

دکتر "کریمی وزنه" مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیرانشهر در ادامه این جلسه طی سخنانی گفت: در این مجتمع این امکان وجود دارد که در مدت زمانی اندک نسبت به راه اندازی دانشکده پرستاری و مامایی نیز اقدام شود.

وی ادامه داد، برای راه اندازی دانشکده بهداشت نیاز به راه اندازی آزمایشگاه تخصصی و کتابخانه عمومی و تخصصی می باشد که برای آغاز این عملیات اعضای مجمع خیرین سلامت قول مساعد دادند که تا آخرین توان تا لحظه نهایی بهره برداری این مجتمع از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید