دکتررسول خضری: آخرین وضعیت درمانی دانش آموزان شین آباد بررسی می شود

دکتر رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی خود با خبرنگار کردپرس گفت: با توجه به پیشنهاد ارائه شده به وزیر بهداشت و درمان و بمنظور بررسی آخرین وضعیت درمانی دانش آموزان شین آبادی، قرار بر این شد آخرین وضعیت درمانی این دانش آموزان در جلسه ای که روز شنبه (17 مهرماه) ساعت 14 ظهر در محل ساختمان وزارت بهداشت برگزار خواهد شد، مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
 
وی ادامه داد: در این جلسه که با حضور دو نفر از معاونین وزیر بهداشت، اعضای تیم پزشکی، جمعی از اولیای دانش آموزان برگزار خواهد شد، تصمیمات نهایی در خصوص تعیین تکلیف روند درمانی دختران حادثه دیده شین آباد اتخاذ خواهد شد. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، یاد آور شد که در جلسه پیش رو سعی خواهیم کرد تا با بررسی ابعاد و زوایای مختلف، نحوه ادامه روند درمانی این دانش آموزان مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد که امیدوارم به نتایج بسیار خوب و مثبتی دست پیدا کنیم.
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در ادامه این گفتگو عنوان کرد، در شرایط فعلی که دانش آموزان نیاز به مداوا و حمایتهای درمانی پیشرفته و تخصصی دارند، بهتر است از پراختن به بعضی از حاشیه ها در نحوه ادامه درمان این دانش آموزان خودداری شود و تمامی دستگاه های ذیربط در این خصوص باید با تمام توان و امکانات موجود در راستای بهبود وضعیت درمانی آنها گام بردارند.
ساعت 8 صبح روز چهارشنبه، 15 آذر 1391، یک کلاس درس مدرسه ابتدایی روستای شین آباد از توابع شهرستان مرزی پیرانشهر دچار آتش سوزی شد که از 37 نفر دانش آموز این کلاس 29 نفر دچار سوختگی شدند./  

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید