شروع سال 95 حرکت انفلابی فعالیت های عمرانی در سطح پیرانشهر است

 رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در بازدید از پروژه های عمرانی پیرانشهر ضمن ابراز خرسندی از کثرت پروژه های عمرانی، پیشرفت بسیار عالی و تغییر سیمای شهر از شهردار پیرانشهر تقدیر و تشکر نموده و شروع سال 95 را انقلابی در فعالیت های عمرانی در سطح پیرانشهر اعلام کرد.
3 خرداد ماه سال جاری رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر وسردشت به همراه شهردار پیرانشهر با حضور در محل پروژه های عمرانی از جمله پارک نوروز (تپه گردشگری ) ، تقاطع همسطح پل دانش، آسفالت معابر شهری، پروژه فرهنگسرای بزرگ شهر – کمربندی دوم شهر و دیوار چینی رودخانه ساحلی بازدید به عمل آوردند .
کامران فاتح شهردار پیرانشهر  ضمن ابراز توضیحات کامل در خصوص پروژه های گفت: شهرداری پیرانشهر در سال 95 فعالیت های عمرانی و شهری بسیاری انجام داده است و اینکه پیرانشهر به حمد و سپاس الهی پیشرفت بسیار خوب و مثبتی  نسبت به گذشته، منطقه و کل استان داشته است .

رسول خضری نماینده  مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی، ضمن ابراز خرسندی از کثرت پروژه های عمرانی، پیشرفت بسیار عالی و تغییر سیمای شهر از شهردار پیرانشهر تقدیر و تشکر نموده و شروع سال 95 را انقلابی در فعالیت های عمرانی در سطح پیرانشهر اعلام کرد.

وی گفت: شهرداری پیرانشهر بار بسیار سنگین پروژهای عظیمی همچون پل دانش، فرهنگ سرا، تپه گردشگری، کمربندی دوم شهر و ... را بر دوش میکشد و قول مساعد دادند که از طریق جلسات و مکاتبات لازم با  وزارت کشور و استانداری و مکاتبات با فرمانداری اعتبارات  بسیاری خوبی در خصوص پیشبرد هرچه سریعتر وبهتر پروژه عظیم فرهنگ سرای بزرگ شهر دریافت کنند .

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید