پیام تبریک دکتر رسول خضری به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

متن پیام ایشان به شریح زیر است:
 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَالْبُدْنَ جَعَلْنَاهَا لَکُمْ مِنْ شَعَائِرِ اللَّهِ لَکُمْ فِیهَا خَیْرٌ فَاذْکُرُوا اسْمَ اللَّهِ عَلَیْهَا صَوَافَّ فَإِذَا وَجَبَتْ جُنُوبُهَا فَکُلُوا مِنْهَا وَأَطْعِمُوا الْقَانِعَ وَالْمُعْتَرَّ کَذَلِکَ سَخَّرْنَاهَا لَکُمْ لَعَلَّکُمْ تَشْکُرُونَ» ( 36/ حج)

عید سعید قربان، عید تعبد و فرمانبرداری و اطاعت و بندگی در برابر خداوند یکتا، عید رهایی از تعلقات دنیوی و غیر خدایی و  رهایی از اسارت نفس، عید اتحاد مسلمین جهان، عید ایثار  و از خودگذشتن و عید شادی ایمان داران است.

اینجانب با کمال مسرت، فرا رسیدن عید خجسته و فرخنده رهایی و آزادگی را خدمت تمامی مسلمانان جهان، ملت شریف و آزاده ایران و به ویژه مردم متدین و شریف سردشت و پیرانشهر صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم. از بارگاه ایزد قادر  خیر و برکت،سعادت، شادکامی ،نیک بختی، سلامتی، موفقیت روزافزون آحاد مسلمانان و تقرب بیشتر به ذات اقدس را مسئلت می نمایم. امید است که در سایه توجه و الطاف الهی این عید پایانی بر فتنه و تفرقه و سرآغازی برای وحدت واقعی همه مسلمانان جهان و ایجاد صلح و امنیت و  استقرار عدالت باشد. در خاتمه از یکایک شما التماس دعا دارم.

برادر شما

دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر

درخانه ملت

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید