اختصاص 24 میلیارد تومان اعتبار به بیمارستان جدید پیرانشهر

رسول خضری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کردپرس ضمن اعلام این خبر گفت: در جریان سفر اخیر حمید چیت چیان، وزیر راه و شهرسازی کشور به شهرستان پیرانشهر و پس از رایزنی های انجام شده با وی در خصوص وضعیت بیمارستان جدید پیرانشهر اعتبار جدید اختصاص یافته جهت ادامه عملیات ساخت بیمارستان جدید پیرانشهر مبلغ 24 میلیارد و 500 میلیون تومان اختصاص پیدا کرد.

وی ادامه داد، ادامه عملیات ساخت این بیمارستان تا یک هفته دیگر توسط پیمانکار آن شروع خواهد شد.

خضری در ادامه سخنان خود قول مساعد دادند که با برنامه ریزی های صورت گرفته بیمارستان 64 تختخوابی پیرانشهر تا پایان سال 96 و یا اوایل سال 97 به اتمام خواهد رسید.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: دکتر سیدحسن هاشمی، وزیر بهداشت و درمان نیز در بازدید خود از این بیمارستان قول مساعد دادند که بلافاصله پس از اتمام عملیات ساخت نسبت به تجهیز امکانات و تجهیزات درمانی از جمله ام آر آی، سی تی اسکن ، بخشهای ویژه و درمانگاه تخصصی، آزمایشگاه و.... اقدام خواهند کرد.

بیمارستان 64 تختخوابی جدید پیرانشهر در سال 1391 توسط مهندس نیکزاد وزیر راه و شهرسازی دولت دهم کلنگ زنی شد و قرار بود تا ظرف مدت 2 سال به اتمام برسد اما متأسفانه بعلت وجود مشکلات با مالک زمین اختصاص یافته عملیات این پروژه مهم و حیاتی شهرستان برای مدت زیادی متوقف شده بود که خوشبختانه با تلاشها و رایزنی های صورت گرفته در راستای حل مشکلات موجود، عملیات ساخت این بیمارستان مجدداً از سر گرفته شد که انتظار می رود تا اوایل سال 97 به بهره برداری برسد./

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید