اداره گمرک تمرچین پیرانشهر به اداره کل ارتقا می یابد

«رسول خضری» مراسم گرامیداشت هفته دولت در پیرانشهر که با حضور معاون سیاسی -امنیتی استاندار آذربایجان غربی  در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان پیرانشهر برگزار شد گفت: تمامی خدمات ارائه شده توسط دولت نشان از اهیمت و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: تا کنون 130 میلیارد تومان در حوزه بخش کشاورزی و برای توسعه شبکه آبیاری تحت فشار در منطقه هزینه شده است تا مصرف آب را یک ششم و میزان بهره دهی محصولات کشاورزی را سه برابر افزایش دهد.
وی ادامه داد: احداث 7 سد در پیرانشهر و سردشت باعث مدیریت آبهای منطقه شده که برای این سدها مبلغی در حدود 500 میلیارد تومان اختصاص یافته است.
خضری،با اشاره به بزرگراه پیرانشهر و نقده گفت: اولین زیر ساخت هر منطقه جاده می باشد که با عنایت ویژ نماینده رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی کشور مبلغ 60 میلیار تومان هزینه برای ادامه عملیات ساخت بزرگراه پیرانشهر به نقده اختصاص یافته است.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه سخنان خود با اشاره به جایگاه ویژه گمرک تمرچین پیرانشهر عنوان کرد: با رایزنی های صورت گرفته با مسئولان اداره گمرک تمرچین پیرانشهر به زودی به اداره کل گمرک تمرچین تبدیل خواهد شد و انجام امورات اداری بطور مستقیم با تهران انجام خواهد شدکه این یک حرکت مثبت و شایسته در گمرک تمرچین خواهد بود چرا که بدون شک باعث جذب سرمایه گذاران و تجار بیشتری خواهد شد.
نماینده مردم پیرانشهر در ادامه سخنان خود تصریح کرد: با موافقت دانشگاه علوم پزشکی استان در مهرماه سالجاری شاهد افتتاح مجتمع عالی سلامت در پیرانشهر خواهیم بود که این مرکز در حوزه سلامت و بهداشت در این شهرستان اقدام به پذیرش دانشجو خواهد کرد.
اردوان نوسودی، فرماندار پیرانشهر نیز در این مراسم گفت: خدمات دولت یازدهم در بخشهای مختلف عمرانی، تولیدی و صنعتی بسیار چشمگیر می باشد که این امر نشان از روحیه بالای خدمتگزاری مئسولان دولتی دارد.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید