پیام تقدیر و تشکر دکتر رسول خضری از مردم سردشت و پیرانشهر


دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در دوره نهم مجلس شورای اسلامی و کاندیدای دوره دهم با تایید نهایی نتایج انتخابات در حوزه سردشت و پیرانشهر و رای اعتماد مجدد مردم شریف این دو شهرستان و  بخش ها و روستاهای تابعه به ایشان پیامی صادر کرد. متن پیام ایشان به شرح زیر است:

 
 

بسم الله الرحمن الرحیم

اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم

مردم شریف و سرافراز سردشت و پیرانشهر و بخش ها و روستاهای تابعه

با سلام و عرض ادب

    خدای سبحان را شاکر و سپاسگزارم که در حضوری گسترده و حماسی و مشارکتی پرشور، موثر، معنی دار و پرشکوه در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی از بذل محبت مجدد و انتخاب آگاهانه و هوشمندانه شما برخوردار شدم. شما مردم شریف سردشت و پیرانشهر در روز 7 اسفند ماه با حضور پر شور و شعف در پای صندوق های رای از فرصت انتخاب و اعمال اراده و از حقوق شهروندی خود به بهترین و مطلوبترین شکل ممکن استفاده نموده و در بستری عقلانی و منطقی، بار دیگر سطح بالای آگاهی و بلوغ سیاسی خود را به ثبت رساندید و برگ زرین دیگری را ورق زدید. بی تردید سهم اصلی در آفرینش و خلق این حماسه از آن شما و پیروز این انتخابات نیز شمایید. چه آنهایی که به بنده رای داده اند و چه آنان که به دیگر کاندیداها رای داده اند.

    اینجانب بار دیگر با اعلام پایبندی به تمامی قولها و وعده های خود متعهد می شوم در راستای میثاقی که با خداوند و پیمانی که با شما بزرگواران بسته ام  گام برداشته و  با جان و دل برای اعتلای نام این سرزمین و پیشرفت و آبادانی دیارمان و پاسداشت و حفظ حق و حقوق و تحقق خواست ها و مطالبات مردمان شریف و نجیب آن بیش از پیش تلاش کرده و از هیچ کوششی فروگذار ننمایم.

 

مجددا تلاش و زحمات و حضور گسترده و چشمگیر اقشار مختلف مردم فهیم و فرهیخته سردشت و پیرانشهر اعم از کارگران، کشاورزان، کسبه و بازاریان، کارمندان، نخبگان، دانشجویان، اساتید، فرهنگیان و معلمان، بانوان و... را می ستایم و از یکایک شما عزیزان که بار دیگر بنده را رهین منت خویش ساخته و شایسته اعتماد دانستند و مدال افتخار خدمتگذاری را بر سینه ام حک نمودید، صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم. همچنین تلاش همه دست‌اندرکاران انتخابات مخصوصاً فرمانداران محترم سردشت و پیرانشهر، بخشداران، هیئت های محترم اجرایی، نظارت و بازرسی، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، و شوراهای شهر و روستا را ارج می‌نهم.

پیام روشن و صریح این حضور و این انتخاب اتحاد، برادری، دوستی و همدلی  برای رسیدن به رشد و شکوفایی و دستیابی به توسعه همه جانبه منطقه با مشارکت همگان است. لذا از سایر کاندیداها و حامیان آنان که زمینه مشارکت گسترده و حداکثری را فراهم آوردند قدردانی نموده و از همه کاندیداها که برنامه های خود را در زمان رقابت های انتخاباتی مطرح نمودند تقاضامندم که در آینده با حسن نیت و دلسوزانه اینجانب را جهت خدمتگزاری بیشتر و بهتر به مردم منطقه یاری رسانند. همچنین از تمامی نخبگان، دانشجویان، علما، کارشناسان دلسوز حوزه های مختلف، روزنامه نگاران و فعالان عرصه رسانه و اصحاب قلم و اندیشه دعوت می نمایم که دیدگاهها و نقطه نظرات، انتقادات و راهکارهای خود را به منظور رفع موانع و مشکلات و کاستی های موجود با ما در میان بگذارند تا مسیر توسعه و آبادانی را که با جدیت آغاز نموده ایم و مهر تایید مردم بر آن نقش  بسته است، با یاری و همکاری همدیگر به سرانجام مطلوب برسانیم.  

در پایان تندرستی، صحت، سلامتی، سربلندی، بهروزی و موفقیت و توفیق روز افزون همگان را از درگاه ایزد یکتا مسئلت می نمایم.  

خداوندا چنان کن سر انجام کار                                                     توخشنـود باشـی و ما رستــگار

والسَّلام علیکم و رَحمت‌الله و بَرکاته

برادرتان

دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر در دوره نهم

و
کاندیدای دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید