بیانیه شماره (1) ستاد انتخاباتی دکتر رسول خضری نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر و کاندیدای دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی


بیانیه شماره (1) ستاد انتخاباتی دکتر رسول خضری نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر و کاندیدای دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی
 
 

«به نام ایزد یکتا»

همشهریان شریف و فرهیخته حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر

با سلام و عرض ادب و احترام

خدای سبحان را شاکر و سپاسگزاریم که دکتر رسول خضری فرزند منتخب شما در دوره نهم مجلس شورای اسلامی با بکارگیری تمام هم و تلاش خود توانست ودیعه گرانبها و مسئولیت سنگینی را که رای شما عزیزان بر دوش وی نهاده بود با همه توان و صداقت و امانت و بدون ترس و غفلت تا سر حد جان پاسداری نموده و فرزندی شایسته و نماینده ای واقعی و راستین برای مردم منطقه باشد و در اجرای وظیفه اصلی که قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون است، کوتاهی نورزد و بدینگونه حضوری در تراز نام و نشان شما در خانه ملت داشته باشد. همگان آگاهند که ایشان تلاش نمود آنگونه که بایسته است پیگیر مطالبات و خواسته‌ها و حقوق مردم فرهیخته سردشت و پیرانشهر باشد و زمینه‌ای فراهم نماید که اراده شما عزیزان در اجرای امور اعمال شود. با این همه بر این واقعیت نیز آگاه هستیم که با وجود تمام تلاش‌ها و پیگیریها، اجرا و انجام وظایف بدون ضعف و نشیب نبوده و  هنوز برخی قولها و وعده­ ها و مطالبات تحقق نیافته‌اند که امیدواریم با دعای مردم و همکاری و همیاری همه مسئولان و سازمانها در سطح ملی و منطقه‌ای در سالهای آینده برنامه‌های مبتنی بر توسعه استمرار یابند.

    دکتر رسول خضری در پی مشورت ­های مکرر با معتمدین و نخبگان و فعالان اجتماعی و فرهنگی شهرستانهای سردشت و پیرانشهر و مناطق روستایی و با احساس دین و تکلیف ملی و دینی و با انگیزه و توان و تجربه کافی به پشتوانه چهار سال خدمتگذاری، بار دیگر با همان عهد و مصمم به طی مسیر و ادامه و تکمیل کارهای ناتمام و شروع طرح ­ها و پروژه­ های جدیدی که در دوره قبل پیگیری نموده اند­، بار دیگر وارد عرصه انتخابات شد و  در میدانی که حضور دوباره در آن مستلزم سنجش عوامل بسیار بود، مجددا خود را  در معرض رأی و نظر همشهریان عزیز سردشت و پیرانشهر قرار داده است. اینک فرزند شایسته اتان با پشتوانه چهار سال تجربه­ گران ­سنگ حضور موثر در خانه ملت و خدمتگذاری به شما عزیزان، مصمم­ تر و البته واقعگراتر از پیش و با انگیزه مضاعف برای خدمت بیشتر آمده­ است. آمده است تا همچون گذشته با اجتناب از وعده­ ها و شعارهای سطحی و  با طرح برنامه های  منسجم و واقعبینانه ای که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، همچنان سعی و تلاش بی منت خود را در راستای پیگیری حقوق و مطالبات مشروع و قانونی همشهریان عزیز بیش از پیش ادامه داده و  موجبات رشد و بالندگی هر چه بیشتر را فراهم آورد.  بهبود معیشت و ارتقاء سطح رفاه، برقراری عدالت و رفع تبعیض در همه عرصه ­ها، پیگیری و اتمام زیرساخت ­ها و دیگر مطالبات مشروع مردم از جمله برنامه­ های ایشان بوده و با عنایت و مدد حق تعالی، همگام و همراه حامیان و یاران و همشهریان و با تکیه بر خواست و اراده شما مردان و زنان غیور، روند رشد و بالندگی و پیشرفت و  توسعه همه جانبه دیارمان را همچنان استمرار خواهد داد. بی شک تداوم این مسیر نیز جز با همراهی و حمایت همه مردم و دعای خیر آنان میسر نبوده و نیست.

    در این راستا ما به عنوان اعضای ستاد انتخاباتی دکتر رسول خضری و به پیروی از اهداف و و برنامه ها و اندیشه ها و رهنمودهای ایشان از آغاز رقابت های انتخاباتی، تعهد خود را نسبت به حفظ کرامت همشهریان، پایبندی به قانون، رعایت اخلاق انتخاباتی، رفتار منطقی، گفتار سنجیده، اجتناب از هیجان های کاذب و جوسازی ­های بی مورد، اجتناب از تخریب و توهین به دیگر نامزدهای گرانقدر، پرهیز از هرگونه تفرق و اختلاف­ افکنی به هر شیوه و بهانه ­ای و اولویت دادن به اتحاد و همدلی را اعلام داشته و و فعالیت های خود را بر این اصول بنا نهاده ایم. پیش از شروع رقابت های انتخاباتی از تمامی حامیان و نزدیکان خود درخواست نموده ایم و  مجددا اعلام می داریم که از هرگونه رفتار و کرداری که موجب رنجش دیگر کاندیداها و نزدیکان آنها شود، خودداری نموده و آنها را عزیز دارند و حتی در صورت مشاهده تخریب انتخاباتی که متاسفانه نمونه­ هایی از آن در عمل و نیز در فضای مجازی نیز مشاهده شد، با صعه صدر رفتار نموده و دوستی و اخلاق و رقابتی پاک را با هدف ایجاد جوی مساعد و همراه با آرامش سرلوحه فعالیت­ های خود قرار دهند. بی شک در چنین فضایی مردم شریف و فرهیخته حوزه انتخابیه همچون گذشته پر شور و شعور پای صندوقهای رای حاضر شده  و بر اساس معیارهایی که در نظر دارند به بهترین انتخاب دست خواهند زد. بنابراین، اطمینان داریم که همشهریان عزیز سردشت و پیرانشهر که بهترین مرجع برای انتخاب فرد اصلح و دلسوز و توانمند هستند بهترین ناظر و قاضی ما خواهند بود و بدون شک آنچه بعنوان نتیجه و رای و نظر مردم باشد را پذیرفته و خدای سبحان را سپاسگزار خواهیم بود. 

    لازم می دانیم که از تک تک شما عزیزان در سردشت و پیرانشهر که در چند روز اخیر به شیوه ها و طرق مختلف از ما حمایت کرده و ما را دلگرم نموده و محبت خود را ابراز داشته اید صمیمانه تقدیر و تشکر نماییم و دستان پر مهر و محبت شما مردم شریف و فرهیخته سردشت و پیرانشهر را به گرمی فشرده و در برابر محبت بی نظیر و اراده پولادین تان سر تعظیم فرود آوریم.

    اعضای این ستاد ضمن معرفی «پایگاه اطلاع رسانی دکتر رسول خضری» و «کانال حامیان دکتر رسول خضری» در تلگرام به عنوان منابع رسمی اطلاع رسانی و اعلام مواضع، اعلام می داریم که این ستاد مسئولیتی در قبال نشر هرگونه خبر و مطلبی با هر عنوان در سایت ها و منابع دیگر ندارد. در خاتمه، به عدالت­ خواهی و آینده ­نگری شما همشهریان عزیز در سردشت و پیرانشهر و دغدغه­ اتان نسبت به شهر و دیارمان اطمینان داریم و یقین داریم که با حضور مقتدرانه و هوشیارانه خود در انتخابات 7 اسفند 1394 سرنوشت خویش را تعیین نموده و با خلق حماسه ­ای دیگر  به پیشواز فردایی روشن ­تر خواهیم رفت.

 

قطره دریاست اگر با دریاست                                       ورنه او قطره و دریا، دریاست

با تشکر و احترام

ستاد انتخاباتی دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر

و

کاندیدای دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی

1394/12/03

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید