پیام تبریک دکتر رسول خضری به جهان پهلوان سیامند رحمان


به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری،  عضو کمیسون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در  مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی قهرمانی و طلایی شدن مجدد جهان پهلوان سیامند رحمان در رقابت های فوق سنگین جهانی وزنه برداری را تبریک گفت. متن پیام نماینده سردشت و پیرانشهر به شرح زیر است:
 
 
 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

قهرمان گرانقدر و جهان پهلوان

جناب آقای سیامند رحمان

سلام علیکم

قهرمانی و طلایی شدن مجدد شما در رقابت های فوق سنگین جام جهانی به میزبانی امارات و دفاع از مقام قهرمانی و ارتقای رکورد خود، برگ زرین دیگری بر کارنامه شما و افتخاراتتان افزود و موجب شادی، خرسندی و خوشحالی ملت شریف ایران و  علی الخصوص مردم کردستان و هم استانی ها شد.

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف سردشت و پیرانشهر  و به رسم قدردانی این موفقیت  بزرگ و غرورانگیز را خدمت جنابعالی و خانواده صبور و گرامی اتان، ملت شریف ایران و مردم کردستان و هم استانی ها، جامعه ورزشی کشور و مربیان و مسئولان زحمتکش صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. از درگاه خداوند متعال سربلندی و توفیق روز افزون جنابعالی را خواستارم و امیدوارم که به لطف الهی و توکل به خدا و به پشتوانه غیرت و پایمردی و صبر  و استقامت بی نظیرتان همچنان شاهد موفقیت های مستمرتان در میادین ورزشی و دیگر عرصه های زندگی باشیم.

دکتر رسول خضری

نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر

در

مجلس شورای اسلامی

1394/11/30

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید