با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان و نماینده شهرستان در سردشت عنوان شد: به زودی پروژه آسفالت جاده ربط به بوکان اجرایی می شود/تصاویر


مهندس داریوش نصر مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی و روسای ادارت راه و شهرسازی شهرستان­های سردشت و پیرانشهر در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور در شهرستان سردشت از جاده ربط- بوکان بازدید و از کلنگ زنی و آغاز اجرایی شدن پروژه آسفالت این محور در روزهای آینده خبر دادند.

 
 

به گزارش دفتر رسانه­ای دکتر رسول خضری، در بازدید یک روزه مهندس نصر مدیر کل راه و شهرسازی استان و دکتر رسول خضری نماینده شهرستان که در هفتمین روز از دهه مبارک فجر از جاده ها و محورهای مواصلاتی سردشت انجام شد، بر اجرایی شدن پروژه آسفالت و بهسازی جاده ربط- بوکان در روزهای آینده تاکید شد. مدیر کل راه و شهرسازی استان در جلسه ای که در مسجد روستای گوله برگزار شد: با اشاره به این بیت از فردوسی که « بزرگی سراسر به  گفتار نیست... دو صد گفته چو نیم کردار نیست»، بیان داشت که آسفالت جاده بوکان- سردشت یکی از مهمترین اولویت­ها و پروژه ها بوده و من به اینجا آمده ام تا بگویم که انشاالله به زودی شاهد عملیات اجرایی و آسفالت این محور خواهیم بود. مهندس نصر افزودند: اجرای این پروژه  جزو دستورات ابلاغ شده است.  

همچنین دکتر رسول خضری، نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در این جلسه یادآور شدند که یکی از دغدغه ها و مطالبات دیرینه مردم شریف سردشت بهسازی و آسفالت جاده سردشت بوکان به عنوان یکی از جاده های بسیار مهم و حیاتی منطقه در سالهای گذشته بوده است. با وجود آنکه این جاده بعد از جنگ و از زمان سازندگی مکررا از سوی مسئولان کشوری و استانی به عنوان پروژه ای مهم قلمداد شده اما متاسفانه تاکنون به مرحله اجرایی نرسیده است. به همین دلیل یکی از اولویت­های بنده تحقق و عملیاتی نمودن این مطالبه و خواسته مردم شهرستان بوده است که انشاالله در آینده­ای نزدیک شاهد آغاز عملیات اجرایی آسفالت مسیرهای ربط-گوله- گندمان-بوکان خواهیم بود.

همچنین بازدید از وضعیت جاده های شهرستان سردشت و دیدار صمیمی با کارکنان و راهداران که تا پاسی از شب ادامه یافت از مهمترین برنامه های سفر یک روزه مدیرکل راه و شهرسازی استان و  نماینده شهرستان به سردشت بود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از گشت زنی و بازگشایی به موقع محورهای شهرستان سردشت در روزهای برفی گذشته تشکر و قدرانی کرد و ادامه داد: برقراری امنیت در سفرهای جاده ای و سهولت در عبور و مرور محورهای منطقه در ایام انتخابات پیشرو باید فراهم باشد.

 
 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید