نماینده سردشت و پیرانشهر در گفتگو با کردپرس؛ بیمارستان پیرانشهر به سی تی اسکن مجهز شد


دکتر رسول خضری اظهار کرد:با همکاری وزیر محترم بهداشت سرانجام بیمارستان پیرانشهر به سی اسکن مجهز شد.
 
 
به گزارش کردپرس،  نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی به خبرنگار پارلمانی کردپرس گفت: یکی از اولویت های نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی مجهز نمودن بیمارستان های سردشت و پیرانشهر به دستگاه سی تی اسکن بوده است.
در همین راستا، در بهمن ماه 1391 مرکز سی تی اسکن بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت با حضور نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، معاونت برنامه ریزی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و امام جمعه سردشت و برخی دیگر از مسئولان شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. این مرکز با اعتبار ی بالغ بر 12 میلیارد ریال احداث و تجهیز گردید.
وی عدالت درحوزه سلامت و آموزش را جزو اولویتها دانست و گفت: برای ملت هر آنچه از دست ما برآید کوتاهی نمیکنیم چراکه مردم ولی نعمت نظام و انقلاب هستند.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس تصریح کرد:امیدوار بودیم پس از ساخت فضای مناسب جهت استقرار دستگاه سی تی اسکن در محوطه مرکز درمانی بیمارستان پیرانشهر، شاهد افتتاح این پروژه در پیرانشهر نیز باشیم که با پیگیریهای به عمل آمده این وعده نیز عملیاتی گردید و یک دستگاه دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس برای بیمارستان امام خمینی شهرستان پیرانشهر تامین گردید.
وی ادامه داد:در این راستا، در بخشی از نامه ای که به تاریخ 22 مهرماه 1394 از طرف دکتر سید عباس حسنی رئیس هیئت امنای صرفه جویی ارزی و معالجه بیماران به ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ارومیه ارسال شده بود، آمده بود: « در ارتباط با درخواست جناب آقای دکتر رسول خضری نماینده مردم محترم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص اختصاص یک دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس جهت نصب در بیمارستان امام خمینی شهرستان پیرانشهر مستدعی است نماینده دانشگاه در اسرع وقت جهت اتعقاد قرارداد و تحویل دستگاه فوق الذکر به این هیات مراجعه فرمایند».
خضری افزود:با این حال ناهماهنگی هایی در سطح استان موجب شد که در نامه ای به تاریخ 21 دی ماه 1394 خطاب به جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور خواستار راه اندازی سی تی اسکن 16 اسلایسی خریداری شده برای بیمارستان امام خمینی(ره) پیرانشهر شویم.
وی ادامه داد:همچنین یک روز بعد ( سه شنبه 22 دی ماه 1394)  از معاون امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار تسریع در راه اندازی دستگاه سی تی اسکن بیمارستان امام خمینی (ره) پیرانشهر شدیم.
نماینده سردشت و پیرانشهر خاطر نشان کرد:در نشست علنی روز یکشنبه 27 دی 1394 مجلس شورای اسلامی نیز در نطق میان دستور خود تذکر دادم که انتقال  دستگاه سی‌تی‌اسکن پیرانشهر هرچه سریع‌تر باید انجام شود و سرانجام این پیگیریها به نتیجه رسید و روز(شنبه 18 بهمن ماه 1394) دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان پیرانشهر انتقال یافت. 
 
 
 
 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید