در جریان بازدید نماینده شهرستان و مدیر کل توسعه و امور عمرانی وزیر بهداشت از بیمارستان پیرانشهر: افزایش تخصیص اعتبارات بیمارستان / حل مشکل تملک زمین و شروع فاز دوم


روز شنبه (1394/11/3) جناب آقای احمری مدیرکل دفتر توسعه مدیریت منابع فیزیکی و امور عمرانی وزیر بهداشت و درمان به دعوت دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در شهرستان حضور یافته و از پروژه بیمارستان 64 تختخوابی در حال احداث پیرانشهر بازدید کرد.

به گزارش دفتر رسانه­ای دکتر رسول خضری، مدیر کل دفتر توسعه مدیریت و منابع فیزیکی و امور عمرانی وزیر بهداشت و درمان در مصاحبه ای بیان کرد : در خصوص این بیمارستان 64 تختخوابی که با حضور کارشناسان بهداشت و درمان و استان بررسی شده این جزء طرح 21  هزار تخت بستری در کشور است که با همکاری راه و شهرسازی که بازوی اصلی ماست تا پایان عمر این دولت به اتمام خواهد رسید و مردم شریف منطقه می توانند از خدمات آن بهره مند شوند در خصوص اعتبارات رایزنی هایی شده و میزان  تخصیص اعتبارات را افزایش خواهیم داد تا در روند احداث با چالش مواجه نشویم. مشکل گوشه ای از زمین این بیمارستان هست که با مسئولین صحبت شده و قسمت تملک آن را نیز حل میکنیم تا فاز دوم آن را بزودی شروع کنیم و ایشالله با برنامه ریزی تا پایان عمر این دولت به بهره برداری برسانیم. در ادامه با حضور آقای احمری  جلسه ای در  اتاق فرمانداری تشکیل گردید و آقای احمری برای بهره برداری هر چه سریعتر این بیمارستان 64 تختخوابی پیرانشهر و رفع مشکلات آن قول مساعدت دادند.

به گزارش وب سایت فرمانداری پیرانشهر، این بیمارستان در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع با زیربنای 10 هزار متر مربع با 27 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث بوده و تاکنون 30 میلیارد ریال برای این درصد پیشرفت فیزیکی هزینه شده است.

 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید