بازدید دکتر رسول خضری و مدیر کل راه و شهرسازی استان از جاده های اصلی و روستایی پیرانشهر/ بسته شدن قرارداد دو بانده شدن جاده تمرچین-نقده


دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر، جناب آقای نصر مدیر کل راه و شهرسازی استان به همراه مهندس نوسودی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان به منظور بررسی مشکلات جاده های اصلی و فرعی شهرستان از این محورها بازدید و در پایان به منظور هماهنگی در اجرای طرح ها جلسه ای برگزار کردند.
 
 

به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، بازدید مدیر کل راه و شهرسازی استان و نماینده سردشت و پیرانشهر از جاده های اصلی و روستایی روز شنبه(3/11/1394) انجام گرفت.

همچنین در جلسه ای که به منظور هماهنگی بیشتر در اجرای طرح های عملیاتی در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد، بر وجود پتانسیل و ظرفیت­ های اقتصادی و تجاری جهت شکوفایی بخش های مختلف تاکید شد.

در این جلسه دکتر رسول خضری با اشاره به اهمیت زیرساخت ها و جاده های مواصلاتی در توسعه اقتصادی و ترانزیت جاده ای، اظهار امیدواری کرد که مسئولان کشوری و استانی در همکاری تنگاتنگ با مسئولین و مدیران شهرستانهای سردشت و پیرانشهر زمینه های رشد و توسعه هر چه بیشتر و بستر مناسب جهت حل سریع مشکلات موجود را فراهم نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان در این جلسه از پرداخت 70 درصدی مطالبات پیمانکاران تا پایان سال خبر داد و گفت : امسال 500 میلیارد ریال در بین پیمانکاران استان تزریق شده است.

آقای نصر افزود : 120 کیلومتر از جاده های  سطح استان زیر سازی شده و آماده آسفالت  است .

 

ایشان اعلام کرد : 58 کیلومتر جاده مرز تمرچین تا نقده دوبانده خواهد شد که هم اکنون  قرارداد 23 کیلومتر از آن با 380 اعتبار  میلیارد ریال بسته شده است و در سال جاری 27 کیلومتر از جاده های اصلی و روستایی  شهرستان پیرانشهر آسفالت و روکش شده  است .

وی تصریح کرد : به شهرستان های استان بر اساس پارامترها و شاخصه های آن توجه خواهد شد و امیدواریم با این رویکرد، در آینده نزدیک تحولات محسوس و مثبتی در استان آغاز شود .

در پایان از زحمات آقای محمدی رئیس اداره راه و شهرسازی پیرانشهر با اهدای لوح تقدیر شد.

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید