امام جمعه پیرانشهر : نماینده مردم نباید برای پول و مقام به مجلس برود


وی ادامه داد: باید فردی برای حضور در مجلس به عنوان نماینده مردم انتخاب شود که معتقد به کار باشد و نسبت به مردم دلسوز و فردی فعال باشد و برای خدمت به مردم و کشور به مجلس راه یابد نه برای پول و مقام.

 
 
امام جمعه پیرانشهر بر ضرورت حضور آگاهانه و حداکثری در انتخابات پیش رو تاکید کرد و گفت: باید فرد خدمت‌گذار به مردم و کشور به مجلس راه یابد نه برای پول و مقام.

ماموستا مصطفی محمودی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه پیرانشهر با اشاره به اهمیت تقوا و پرهیزگاری، اظهار داشت: انسان باید در تمام مراحل زندگی با تقوا و پرهیزکار باشد تا به سعادت دنیوی و اخروی دست یابد.

وی متذکر شد: تقوا در رشد شخصیت انسان نقش به سزایی دارد و مانع از غفلت و فراموشی انسان از یاد خدا شده و در نهایت بسیاری از مشکلات پیش رو و ناهنجاری‌های اجتماعی حل می‌شود و جامعه به رشد و ترقی دست می‌یابد.

امام‌جمعه پیرانشهر به ضرورت حرکت در مسیر الهی تأکید کرد و ادامه داد: نباید انسان از راه خدا و پیامبر انحراف پیدا کند و باید همیشه در این راه گام بردارد و تمام کارهایش به خاطر خدا باشد و در همه امور این موضوع را نظر بگیرد.

محمودی همچنین به عمل به تعالیم قرآن در زندگی تأکید و خاطرنشان کرد: قرآن جامع‌ترین برنامه زندگی را در اختیار انسان قرار داده است و عمل به تعالیم قرآن و اسلام انسان را به زندگی بهتر سوق می‌دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو تأکید کرد و افزود: ضرورت دارد مردم در انتخابات حضور یابند چراکه این موضوع با اهمیت و با ارزش بوده و سرنوشت همه جامعه در گرو انتخابات است.

محمودی یادآور شد: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی می‌تواند تهدیدات و توطئه‌های دشمنان را خنثی کند تا دشمنان از رسیدن به اهداف شوم خود مأیوس و ناامید شوند و حضور پرشور مردم عظمت ملت ایران را نمایان می‌کند.

امام‌جمعه پیرانشهر ادامه داد: مردم با حضور حداکثری در انتخابات در آینده کشور خود سهیم شده و این موضوع منجر توسعه و پیشرفت روزافزون کشور در عرصه‌های مختلف می‌شود.

محمودی تصریح کرد: حضور در انتخابات امری واجب و لازم است و هیچ‌وقت نباید حضور در انتخابات ترک شود و باید مردم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند و در انتخابات و در میان تائید صلاحیت شدگان فرد اصلح را انتخاب کنند.

وی ادامه داد: باید فردی برای حضور در مجلس به عنوان نماینده مردم انتخاب شود که معتقد به کار باشد و نسبت به مردم دلسوز و فردی فعال باشد و برای خدمت به مردم و کشور به مجلس راه یابد نه برای پول و مقام.

به گزارش فارس ؛ محمودی تأکید کرد: مردم باید در انتخابات حضور آگاهانه داشته باشند و در انتخاب فرد اصلح مسئله آگاهی از اهمیت فراوانی برخوردار است تا فردی لایق و خدمت‌گذار به ملت و مملکت به مجلس راه یابد و برای آرامش و آسایش و رفع مشکلات مردم تلاش کند.

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید