با پیگیری نماینده سردشت و پیرانشهر: آغاز عملیات بزرگترین پروژه گازرسانی استان در میرآباد و نلاس و روستاهای سردشت


امروز(1/11/1394) با حضور دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، مهندس مرندی مدیر عامل شرکت فون آرون و اعضای شورای اسلامی و شهردار میرآباد و دهیار نلاس مکان یابی ایستگاه های اصلی بزرگترین پروژه گازرسانی استان به طول 182 کیلومتر در محدوده شهر میراباد، دهستان بزرگ نلاس و روستاهای واسط محور میرآباد- نلاس- سردشت به منظور آغاز عملیاتی نمودن این پروژه انجام گرفت.  

 
 

به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، این بازدید میدانی یک روز پس از آن صورت گرفت که دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در دیدار با اعضای شورای اسلامی و شهردار میرآباد به مردم شریف منطقه مژده تصویب 600 میلیارد ریال و تعیین پیمانکار برای این پروژه عظیم را داده بود.

طبق برنامه زمانبندی شده انتظار می­رود که به زودی و در دهه مبارک فجر مراسم کلنگ زنی این پروژه با حضور نماینده سردشت و پیرانشهر، مدیر کل شرکت گاز استان و مسئولین استانداری آذربایجان غربی در میرآباد و نلاس انجام شود.

 
گازرسانی یکی از آرزوهای دیرینه مردم میرآباد و نلاس و روستاهای اطراف بوده و به همین دلیل یکی از اولویت های نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی پیگیری عملیات اجرایی گازرسانی منطقه بوده است. در این راستا و متعاقب پیگیری های مکرر نماینده سردشت و پیرانشهر، در تاریخ 27 مرداد 1394 معاون حقوقی مجلس وزارت نفت در نامه ای خطاب بە نمایندە سردشت و پیرانشهر اظهار داشته بود که: " احتراما، بازگشت بە نامە های 94001030-16/1/94 و 94013572-31/1/94 ارسالی بە شرکت گاز ایران، بە استحضار می رساند حسب گزارش شرکت مزبور، گازرسانی بە شهر میرآباد در هیات مدیرە مطرح و مقرر شدە کە گازرسانی بە محل مورد نظر در قالب بند "ق" تبصرە 2 بودجە انجام پذیرد. ضمنا خاطرنشان میسازد موضوع در برنامە آتی شرکت گاز استان آذربایجان غربی قرار گرفتە است».   
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید