تکذیب تغییر کاربری سازه بیمارستان پیرانشهر


رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی تصریح کرد : اینجانب ضمن تکذیب خبر مربوط به واگذاری زمین و سازه پروژه بیمارستان در حال احداث پیرانشهر به مجتمع تجاری ، صراحتاً اعلام می نمایم که روند احداث این بیمارستان در اولویت کاری دانشگاه می باشد.
 
 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی خبر درج شده در برخی از رسانه های فضای مجازی مبنی بر واگذاری سازه بیمارستان در حال احداث پیرانشهر به مجتمع تجاری توسط دانشگاه علوم پزشکی را تکذیب کرد.

در بخشی از مصاحبه ایشان با نای قلم آمده است: اینجانب ضمن تکذیب خبر مربوط به واگذاری زمین و سازه پروژه بیمارستان در حال احداث پیرانشهر به مجتمع تجاری، صراحتاً اعلام می کنم که روند احداث این بیمارستان در اولویت کاری دانشگاه است . آقازاده اضافه کرد : لازم به ذکر است که حتی هماهنگی تاریخ جلسه ای که در یوم جاری ( 22 دیماه 1394 ) با حضور فرماندار ، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ، مسئولین راه و شهر سازی استان و سایر مسئولان شهرستان در خصوص حل مشکلات مربوط به این پروژه در محل فرمانداری پیرانشهر برگزار شد قبل از نشست خبری اینجانب با اصحاب رسانه (21 دی ماه 1394 ) هماهنگ شده بود که نشان دهنده اهتمام جدی مسئولان دانشگاه در تداوم روند احداث این بیمارستان می باشد.
 
لازم به ذکر است که روز گذشته 21 دی ماه 1394 خبری تحت عنوان «احداث بیمارستان پیرانشهر متوقف شد!» بر خروجی برخی از سایت ها منتشر شد که واکنش دکتر رسول خضری نماینده سردشت و پیرانشهر را به همراه داشت. در این رابطه، دکتر رسول خضری در نامه ای خطاب به جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور خواستار تسریع در ساخت پروژه ملی بیمارستان جدید پیرانشهر به عنوان یکی از پروژه های مهم حوزه سلامت و اختصاص اعتبار جهشی به منظور تکمیل و اتمام این پروژه شد. همچنین نماینده سردشت و پیرانشهر خواستار برخورد جدی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی و عذرخواهی این مسئول از مردم سردشت و پیرانشهر به دلیل اظهارات جهت دار و غیرکارشناسانه  شد.
 
همچنین نماینده سردشت و پیرانشهر امروز 22 دی ماه 1394 در نامه هایی جداگانه از دکتر  هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  و دکتر فراهانی معاون این وزارتخانه در امور مجلس خواست که حسب اهمیت به سزای این پروژه ملی و تبعات منفی اظهارات رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان شفاف سازی نموده و گزارش کامل از روند اجرای پروژه مزبور را ارائه دهند.
 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید