آقای وزیر نیرو؛سرما روشنایی برق پیرانشهری ها را گرفته است/ اگر واقعا وزیر نیرو نمی تواند مشکل قطعی برق پیرانشهر را حل کند؛استعفا دهد

 
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از قطعی برق در شهرستان پیرانشهر گفت: تکرار قطعی برق در پیرانشهر غیر قابل توجیه است و وزیر نیرو باید به صورت جدی به این مشکل رسیدگی کند.
 
 
رسول خضری در گفت و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از قطعی برق درشهرستان پیرانشهر گفت:موضوع قطعی برق در شهرستان پیرانشهر به دلیل بارش های برف و کولاک به یک موضوع تکراری تبدیل شده که این باعث گلایه شدید مردم منطقه شده است.  
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حدود یکصد و پنچاه هزار نفر از جمعیت پیرانشهر با  خاموشی برق در فصل سرما روبرو شده اند و وزارت نیرو هیچ اقدام خاصی برای رفع این مشکل انجام نداده است.
این نماینده مردم در مجلس نهم افزود:با وجود تصویب اعتبار 20 هزار میلیارد تومانی برای رفع مشکلات بخش برق منطقه مانند فاصله غیر استاندارد دکل ها، تاکنون اقدامی نشده است.
خضری افزود: با وجود مستقر شدن و تلاش مدیرکل برق استان آذربایجان غربی و کارکنان این شرکت برای رفع مشکلات یخ زدگی خطوط توزیع برق اما حتی اگر این مسئله هم رفع شود؛مشکل موقتی حل شده است و باید تدبیری برای رفع مشکل به صورت جدی داشت.

اگر واقعا وزیر نیرو نمی تواند مشکل قطعی برق پیرانشهر را حل کند؛استعفا دهد

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: به دلیل مشکل قطعی برق پیرانشهر با وزارت نیرو تماس داشتم و اطلاع دادم مدیرکل برق استانی عنوان می کند به دلیل محدودیت منابع مالی مشکلات حل نشده ؛این در حالی است که اگر واقعا وزیر نیرو نمی تواند مشکل را حل کند؛استعفا دهد.
خضری گفت:مشکل قطعی برق و آب در پیرانشهر از سال 89 با شروع فصل سرما تکرار شده است.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یادآور شد: با وجود جمعیت بیش از سه میلیون نفری در استان آذربایجان غربی، شرکت توزیع برق مستقل در این استان وجود ندارد و خطوط انتقال برق از آذربایجان شرقی وارد می شود؛این در حالی است که تولید،توزیع و انتقال برق باید در استان آذربایجان غربی به صورت مستقل وجود داشته باشد./
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید