نماینده سردشت و پیرانشهر: عملیات ترمیم خطوط آسیب دیده برق پیرانشهر همچنان ادامه دارد/ رفع مشکلات برق و آب تا ساعات آینده


دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری و تلاشهای به عمل آمده جهت رفع مشکل آب و برق شهرستان پیرانشهر به علت بارش برف سنگین، از رفع مشکل برق 50 درصد از اهالی شهرستان خبر داد و  و اظهار امیدواری کرد که با تلاشهای به عمل آمده طی ساعات گذشته مشکل آب تا اواخر امشب( 11 دی ماه 1394) و مشکل برق دیگر اهالی شهرستان تا صبح فردا رفع شود.

 
 

به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، در ساعات گذشته بر اثر بارش سنگین و کم سابقه برف در پیرانشهر خطوط انتقال برق از پست 132 کیلو وات تبریز به پیرانشهر با مشکل مواجه شد.

با پیگیریهای نماینده سردشت و پیرانشهر، مهندس جعفری مدیر کل ستاد مدیریت بحران استان، مهندس اکبری مدیر کل آبفای شهری و مهندس کاظم کیا مدیر عامل شرکت توزیع برق استان از ساعت 30/9 امروز در شهرستان حضور یافته و از مسیرهای قطع برق در شهرستان و جاده های مواصلاتی به روستاها بازدید به عمل آوردند.

در همین راستا و با پیگیریهای به عمل آمده جریان برق نزدیک به 50 درصد اهالی تاکنون برقرار شده و به گفته نماینده سردشت و پیرانشهر هم اکنون نیز با وجود شرایط سخت جوی که باعث کند شدن کار رفع مشکلات شبکه در مناطق آسیب دیده شده است، تلاش های اکیپ های عملیاتی همچنان برای تعمیر خطوط آسیب دیده و وصل برق همه مشترکان ادامه دارد  و پیش بینی می شود با تلاشهای به عمل آمده تا ساعات پایانی امشب مشکل شبکه آب شهرستان رفع و تا صبح فردا مشکل برق دیگر مناطق شهرستان نیز رفع خواهد شد.

همچنین به گفته دکتر رسول خضری، در روزهای اخیر نانواهای شهرستان پیرانشهر به منظور جلوگیری از بحران و تامین نان مورد نیاز شهروندان به 41 دستگاه ژنراتور برق مجهز شده اند.

لازم به ذکر است که نماینده مردم سردشت و پیرانشهر امروز در تماس تلفنی با وزیر محترم نیرو و معاونین وزارتخانه مربوطه و شرکت توانیر ایران از جمله مهندس کردی نسبت به رفع مشکلات و برقرسانی زودهنگام تذکر دادند.

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید