با پیگیری نماینده سردشت و پیرانشهر و مسئولین شهرستان: اتمام زیرسازی و آسفالت محوطه دانشگاه پیام نور پیرانشهر


 رحمان نژاد به زحمات نماینده سردشت و پیرانشهر و فرماندار در ارزش نهادن به دانشگاه پیام نور در شهرستان، گفت: آسفالت این محوطه به مساحت 5000 مترمربع و به مبلغ 80میلیون تومان توسط فرمانداری و نماینده شهرستان پیرانشهر به بهره برداری رسید.
 
 
 به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، ارسلان رحمان نژاد  در گفتگو با کورد پیامگفت: محوطه دانشگاه پیام نور پیرانشهر که از بدو تاسیس محوطه آن بلاتکلیف مانده بود امسال جمعا" با صرف هزینه 180 میلیون تومان توسط مسئولان شهرستان و خیرین انجام شده بود، به بهره برداری رسید.

وی با ارج نهادن از زحمات و قدردانی تمام مسئولان شهرستان و علی الخصوص شهرداری و شوراها اظهار کرد: زیرسازی محوطه دانشگاه پیام نور واحد پیرانشهر به میزان 5،000 متر مربع و ارزش 600،000،000 ریال توسط شهرداری این شهرستان به بهره برداری رسید.

رئیس دانشگاه پیام نور پیرانشهر به نقش مهم خیرین در شهرستان اشاره کرد و گفت: به همت خیرین شهرستان جدول گذاری محوطه دانشگاه به طول یکهزار و پانصد متر به ارزش 40 میلیون تومان انجام شد.

رحمان نژاد به زحمات نماینده و فرماندار در ارزش نهادن به دانشگاه پیام نور در شهرستان، گفت: آسفالت این محوطه به مساحت 5000 مترمربع و به مبلغ 80میلیون تومان توسط فرمانداری و نماینده شهرستان پیرانشهر به بهره برداری رسید.

دانشگاه پیام نور پیرانشهر با 1700 دانشجو و 17 رشته در مقطع کارشناسی  از سال 82 در این شهرستان فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

 

 

 

انتهای پیام /

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید