چمن گلی: امیدوارم پیرانشهر به قطب ورزش آذربایجان غربی تبدیل شود


چمن گلی ضمن تقدیر از پیگیریهای نماینده مردم شهرستان پیرانشهر و همچنین فرماندار شهرستان در خصوص تقویت فرهنگ ورزشی و تلاش برای توسعه سرانه ورزشی در این شهرستان عنوان کرد: خوشبختانه امروز نگاه مسؤلان استان و شهرستان نگاه توسعه آفرینی فضاها و اماکن ورزشی در سطح استان و شهرستان است که با یاری خدواند و تلاش ورزشکاران صعود قله های رفیع ورزشی در سطوح مختلف ملی و جهانی دور از دسترس نیست
 
 
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: آروزمندم اگر روزی دوباره به این شهرستان آمدم شاهد تبدیل شدن پیرانشهر به قطب اصلی ورزش استان و کشور باشم.
«عبدالله چمن گلی» در جشنواره پایانی کلاسهای تابستانی پیرانشهر که عصر روز جمعه (27شهریورماه) با حضور«رسول خضری» نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی،«اردوان نوسودی» فرماندار شهرستان پیرانشهر در سالن 2 هزار نفری برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع ورزشکاران و قهرمان ورزشی شهرستان پیرانشهر گفت: برگزاری چنین جشنواره هایی با حضور مسئولان و قهرمانان رشته های ورزشی عامل تشویق و ترویج فرهنگ ورزشی در سطوح مختلف جامعه خواهد شد.
وی ادامه داد: امروز ورزشکاران ما بدون کمترین چشم داشتی و با تحمل سختیهای فراوان و مشکلات خاصی پا در میدان رقابت می گذارند و برای دفاع از حیثت ایران اسلامی تا آخرین نفس با حریف خود رقابت و افتخار آفرینی میکنند.
چمن گلی ضمن تقدیر از پیگیریهای نماینده مردم شهرستان پیرانشهر و همچنین فرماندار شهرستان در خصوص تقویت فرهنگ ورزشی و تلاش برای توسعه سرانه ورزشی در این شهرستان عنوان کرد: خوشبختانه امروز نگاه مسؤلان استان و شهرستان نگاه توسعه آفرینی فضاها و اماکن ورزشی در سطح استان و شهرستان است که با یاری خدواند و تلاش ورزشکاران صعود قله های رفیع ورزشی در سطوح مختلف ملی و جهانی دور از دسترس نیست.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانغربی در ادامه با ارائه پیام خود به ورزشکاران پیرانشهری ابراز امیدواری کرد: روزی که دوباره به این شهرستان سفر کنم شاهد تبدیل شدن پیرانشهر به قطب ورزشی استان و کشورباشم و بویژه شاهد حضور ورزشکاران و قهرمان رشته های مختلف ورزشی در سطوح مختلف ملی و جهانی و المپیک باشیم.
حضور چمن گلی نشان از اهمیت ورزش در نزد مسئولان آذربایجان غربی است
«عابد نقیبی» مسؤل دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان پیرانشهر نیز در ادامه این مراسم، طی سخنانی ضمن خیرمقدم به مهمانان حاضر بویژه دکتر چمن گلی، گفت: حضور شخصیت ورزشی و دوست داشتنی عبدالله چمن گلی در رأس هرم ورزشی استان نشان از اهمیت مسئولان این استان به جایگاه ورزش و ترویج فرهنگ ورزشی در جامعه است و امروز ورزش استان به حضور چنین شخصیتی افتخار میکند که بارها در سطوح مختلف ملی و جهانی با کسب مدال خوش رنگ طلا باعث کسب افتخار برای ایران اسلامی شده است.
نقیبی با اشاره به خود داری "چمن گلی" از رویارویی با حریف اسرائیلی خود در مسابقات جهانی اظهار داشت: افتخارات چمن گلی تنها متعلق به ملت کرد نیست بلکه قهرمانی های وی و افتخارات ایشان متعلق به تمام ایرانیان و حتی جهان اسلام است که این امر را بارها در طول دوران حرفه ای خود به اثبات رسانده است.
این مسئول شهرستانی با اشاره به فرمایش امام راحل که فرمودند: "من ورزشکار نیستم اما ورزشکاران را دوست دارم"افزود: مسئولان مملکتی ما نیز خوشبختانه همواره نگاه حمایتی و ویژه ای به ورزش و مخصوصاً قهرمانان رشته های مختلف ورزشی داشته اند ودلیل این ادعا حمایتهای بی درغ مقام معظم رهبری از مدال آوران و قهرمانان رشته های مختلف ورزشی در سالهای اخیر می باشد.
 «رسول خضری» نماینده مردم پیرانشهر و سردشت نیز در ادامه این مراسم طی سخنانی کوتاه گفت: وجود شخصیت ورزشی چمن گلی در ورزش استان فرصت غنیمتی برای ورزش استان است تا با تلاش و حمایتهای ایشان جانی دوباره به ورزش استان دمیده شود و بیش از این شاهد کسب افتخارات ورزشی و صعود قهرمانان مختلف این استان در رشته ورزشی در سطح ملی و جهانی باشیم.
وی در ادامه افزود: برای توسعه فضای ورزشی این شهرستان یک سالن سقف کوتاه در یکی از محلات محروم و کمتر توسعه یافته در آینده ای نزدیک کلنگ زنی خواهد شد.
در حاشیه این جشنواره علاوه بر اجرای برنامه های نمایشی توسط ورزشکاران تمامی هیأتهای فعال ورزشی شهرستان پیرانشهر از عکس دو ورزشکار و قهرمان رشته های کوهنوردی و والیبال، مرحومان "اسکندر محمدی" و "سرود احمد آقایی" که در سال جاری به دیار باقی شتافته بودند رو نمایی شد.
در لابلای این جشنواره و با حضور مسؤلان استانی و شهرستانی از تعداد 35 ورزشکار قهرمان و مدال آوران رشته های مختلف ورزشی که در سطوح مختلف استانی، ملی و بین المللی در شش ماهه نخست سالجاری صاحب عناوین اول تا سوم شده بوده اند با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد. /
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید