مدیرکل ورزش و جوانان با لباس کردی / اختتامییه هفتمین جشنواره ورزشی پیرانشهر + عکس


هفتمین جشنواره ورزشی و اختتامیه کلاس های تابستانی با حضور 31 هیئت ورزشی و جمع کثیری از مردم در سالن ورزشی دو هزار نفری مجموعه شهید بهشتی و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت و فرماندار شهرستان در مجلس شورای اسلامی و همچنین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پیرانشهر ترتیب یافت.
 
 
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی بمنظور دیدار با امام جمعه وجامعه ورزش و جوانان و شرکت در چند برنامه فرهنگی و ورزشی به پیرانشهر سفر کرد. چمن گلی در سفر یک روزه کاری به شهرستان پیرانشهر ابتدا از زمین های چمن روستاهای سروکانی و پسوه بازدید کرد و سپس با اعضای هیات روستایی و بازی های بومی و محلی نیز به گفتگو نشست.مدیرکل ورزش و جوانان استان سپس با حضور در فرمانداری پیرانشهر با اردوان نوسودی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. 
 
 
چمن گلی سپس با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان پیرانشهر ضمن دیدار با کارکنان اداری در جلسه با هیات های ورزشی شهرستان شرکت کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این جلسه برنامه محوری و استفاده از تمام ظرفیت های علمی و تجربی و بهره گیری از دانش و استعدادهای موجود را رمز موفقیت در عرصه ورزش دانست.
شرکت در جشن عاطفه ها  دیگر برنامه چمن گلی در سفر به پیرانشهر بود.
گفتنی است مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین با حضور در زمین چمن روستای سروکانی از نزدیک در جریان برگزاری مسابقات فوتبال پاییزی این روستا که توسط هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی پیرانشهر انجام می شد قرار گرفت و مشکلات این هیات را نیز بررسی کرد.
دکترچمن گلی عصر پنجشنبه با ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه شهرستان پیرانشهر دیدار و گفتگو کرد و سپس در حالیکه لباس محلی کردی بر تن داشت در آیین اختتامیه جشنواره کلاس های تابستانی شرکت نمود.
 
اختتامییه هفتمین جشنواره ورزشی و کلاس های تابستانی
هفتمین جشنواره ورزشی و اختتامیه کلاس های تابستانی با حضور 31 هیئت ورزشی و جمع کثیری از مردم در سالن ورزشی دو هزار نفری مجموعه شهید بهشتی و با حضور فرماندارپیرانشهر ، مدیر کل ورزش و جوانان استان و نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی و همچنین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پیرانشهر ترتیب یافت.
 
 
 
در این مراسم هیئت های ورزشی حرکات ورزشی را به نمایش گذاشتند و سپس از قهرمانان استانی و کشوری که در رشته های مختلف موفق به کسب مدال شده بودند با اهداء جوایزی تجلیل بعمل آمد.
چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در این مراسم گفت : در سال 94 اگر اعتبارات استانی و ملی که تخصیص داده شده بطور کامل تزریق شود در کل استان 25 پروژه ورزشی به بهره برداری خواهد رسید که تاکنون 8 پروژه محقق شده و در هفته دفاع مقدس سالن ورزشی چند منظوره در شهرستان شوط به بهره برداری خواهد رسید در کل امسال برنامه های ورزشی متنوعی در سطح استان خواهیم داشت. در هفته دفاع مقدس 200 برنامه استانی و قهرمانی کشوری را نیز داریم در 17 مهرماه ارومیه میزبان مسابقات فوتسال ایران ، بلژیک ، روسیه و آرژانتین خواهد بود جام ستارگان تنیس روی میز کشور نیز امسال در ارومیه برگزار خواهد شد و همچنین در دهه مبارکه فجر نیز مسابقات شطرنج کشوری برای اولین بار به میزبانی ارومیه برگزار خواهد شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید