با حضور معاون سیاسی استانداری و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر: افتتاح طرحها و پروژه های عمرانی در شهرستان سردشت/گزارش و تصویر


صبح امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل امنیتی انتظامی و مدیر عامل شرکت گاز استان آدربایجان غربی، امام جمعه و فرماندار سردشت  و جمعی از مسئولان شهرستان بهره برداری از پروژه ها و طرحهای عمرانی شهرستان سردشت آغاز شد.
 
 
به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، به نقل از به روابط عمومی فرمانداری سردشت اولین پروژه ای که همزمان با ششمین روز از هفته دولت افتتاح شد آبرسانی به روستای لیلانه بود 

همزمان با این پروژه  تاسیسات آب شرب روستاهای مراغان، بناویله کوچک، نارست،کولسه علیا،ورچک و لیلانه با اعتبار 13 میلیارد و 340 میلیون ریال  به بهره برداری رسیدند و در مجموع 436 خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار شدند.

طرح گازرسانی به روستای مکل اباد یکی دیگر از پروژه های افتتاحی امروز بود و همزمان با آن 3 پروژه دیگر گازرسانی به بهره برداری رسید.
گازرسانی به روستاهای مکل آباد ،مراغان،کانی سیو و بناویله بزرگ با 22 کیلومتر طول شبکه  و صرف 18 میلیارد ریال اعتبار صورت گرفته و با بهره برداری از  این پروژه ها 245 خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند.

پروژه کارآفرینی پرورش بلدرچین با اعتبار 350 میلیون ریال یکی از 7 پروژه اشتعالزایی صندوق کارآفرینی امید بود که امروز به بهره برداری رسید و با اجرای آن برای 3 نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد شده است. 
لازم به ذکر است با بهره برداری از7 پروژه صندوق کارآفرینی امید برای 11 نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد شده است.
تسهیلات اعطا شده برای اجرای این طرحها 2 میلیارد و 150 میلیون ریال است
افتتاح پروژه شهربازی و دیوار حائل پارک راهیان نور و ساماندهی ورودی شهر میرآباد آخرین پروژه های بودند که در سفر یک روزه آقای رادفرمعاون سیاسی امنیتی استاندار ، آقای مصطفوی مدیر کل امنیتی انتظامی و مهندس صادقیان مدیر عامل شرکت گاز استان آدربایجان غربی و دکتر خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی افتتاح شدند.
شایان ذکر است : امسال در هفته دولت 51 پروژه با اعتبار بالغ بر 168 میلیارد ریال در بخشهای مختلف عمرانی،اشتغالزایی، خدماتی،کشاورزی در شهرستان سردشت  افتتاح و کلنگ زنی شد.
 
 
 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید