مراسم گرامیداشت هفته دولت در سردشت برگزار شد/گزارش و تصویر


دکتر خضری با اشاره به وابستگی معیشت مردم سردشت به درامدهای مرزی خاطر نشان کرد که در راستای توسعه و ساماندهی بازارپه های مرزی و ایجاد منطقه آزاد تجاری در سردشت و پیرانشهر تلاش خواهیم کرد.
 
 

صبح امروزمراسم گرامیداشت هقته دولت با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی و مسئولین و کارمندان ادارات در محل سالن آمفی تاتر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 
 
 

فرماندار سردشت در این مراسم  با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، مسئولیت را فرصتی برای  خدمت به مردم دانست و افزود: اگر ازاین فرصت در جهت قرب الهی و جلب رضایت خلق خدا  استفاده کنیم هم موجب نشاط و رضایت قلبی ما خواهد شد و هم  توشه ای از معنویت برای سعادت و تعالی خود در آخرت ذخیره خواهیم کرد.

دکتر حسنی در بخش دیگری از سخنانش به ارائه گزارشی از عملکرد دولت پرداخت و تصریح نمود در این هفته  51 طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 168میلیارد  ریال در بخش ها ی مختلف عمران شهری و روستایی ، اشتغالزایی، کشاورزی و خدماتی افتتاح و گلنگ زنی خواهد شد در حالی که سال گدشته در هفته دولت 23 پروژه با اعتبار 121 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شده است.

وی همچنین میزان افزایش کل اعتبارات شهرستان  را نسبت به سال گذشته 65 درصد عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد با فضای مناسب و مساعدی که پیش امده شاهد رشد و توسعه بیشتر شهرستان  باشیم.

 
 
 

نماینده مردم سردشت و پیرانشهردر مجلس شورای اسلامی  نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت وپیروزی تیم مداکره کننده هسته ای گفت: دولتمردان ما با پشتوانه مقاومت های مردمی و رهنمودهای رهبری در عرصه دیپلماسی هسته ای  حماسه ای بزرگ افریدند و عزت ایران را بار دیگر به جهانیان نشان دادند

دکتر خضری خاطر نشان کرد : قطعا  این توافق که در سایه همدلی و همزبانی دولت و ملت ایران حاصل شد همراه با حماسه اقتصادی منجر به توسعه همه جانبه کشور اسلامی ما خواهد شد.

 نماینده مردم سردشت و پیرانشهردر مجلس شورای اسلامی  با اشاره به بازدید میدانی وزیر کشور از مرزهای سردشت و پیرانشهر در چند روز اخیر گفت: امنیتی که در مرزهای ما برقرار است با امنیت شهرهای عمقی کشور یکسان است و این امنیت پایدار را مدیون حفاطت و حراست مرزداران غیور وسلحشور هستیم .

وی با اشاره به وابستگی معیشت مردم سردشت به درامدهای مرزی خاطر نشان کرد که در راستای توسعه و ساماندهی بازارپه های مرزی و ایجاد منطقه آزاد تجاری در سردشت و پیرانشهر تلاش خواهیم کرد.

در پایان این مراسم از جمعی از کارمندان نمونه شهرستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل امد.

 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید