به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی : مجموعه اقدامات ورزشی که در پیرانشهر صورت گرفت+تصاویر


به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی با حضور جناب آقای کیومرث پورایراندوست معاونت امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی، آقای اسماعیل پور مدیر عامل شرکت مخابرات استان، دکتر خضری نماینده پیرانشهر و سردشت و دیگر مسئولان ورزش دوست شهرستان پروژه های میدان تنیس خاکی، کارگاه آموزشی و جایگاه میدان چمن افتتاح شد.
 
 
 
 

کیومرث پور ایراندوست معاونت امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در بازدید از شهرستان پیرانشهر از نزدیک در جریان مشکلات این اداره قرار گرفت.

اعضای اتاق فکر اداره ورزش و جوانان پیرانشهر در دیدار با معاونت امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان به مشکلات همچون نبود امکانات امور ورزشی شهرستان در سطح فدراسیون ها، هیئت ها ی استانی و شهرستانی، در بخش عمرانی نبود سالن سقف کوتاه و خوابگاه ورزشی و توجه ویژه به ورزش از لحاظ مالی و امکانات ورزشی اشاره کردند. که قرار بر این شد شنبه هفته آینده در جلسه شورای معاونین کل مطرح و کتبا" جواب داده شود.
 

خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در این جلسه از مسئولان استانی خواست تا عزمی راسخ نسبت به رفع مشکلات ورزشی این شهرستان داشته باشند و گفت: اهمیت دادن به ورزش و توجه به آن و تلاش برای توسعه آن در میان همه اقشار جامعه، به دلیل آثار سودمندی است که از این کار به دست می آید؛ چون ورزش مایه پرهیز از بیکاری، مبارزه با کسالت و تنبلی، افزایش توانایی های جسمی و روحی، شجاعت، سلامت جسمانی و فکری و نیز وسیله ای برای جمع گرایی و اجتماعی شدن است.

 
 

تجلیل از 2 نفر تکواندوکار مقام آور بانو و 2 نفر دو میدانی هر کدام به ارزش 700 هزار تومان توسط اداره ورزش پیرانشهر به عمل آمد.

 

بازدید از مانژ اسب سواری در حال احداث پیرانشهر از دیگر برنامه ها بود

 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید