دیدار نماینده و مسئولان پیرانشهری با خانواده معظم شهدا + عکس


 به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان دکتر رسول خضری نماینده مردم در مجلس،مهندس نوسودی فرماندار پیرانشهر و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعدادی از مسئولین از خانواده های معظم شهدا دیدار کردند .
 
 
به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان فرماندار پیرانشهر، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعدادی از مسئولین  از خانواده های معظم شهدا دیدار کردند ؛ در این مراسم اردوان نوسودی فرماندار پیرانشهر طی سخنانی اظهار داشت : امروز به فضل همین شهادتها و برکت خون شهدا ملت ما سربلند و آبرومند است .

وی افزود: خون شهیدان عزیز ما بهای بزرگی است که ملت ایران برای حفظ شرف ،استقلال و دین پرداخته است .

دکتر رسول خضری نماینده مردم  پیرانشهر و سردشت و همچنین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پیرانشهر نیز در این دیدار بیان کردند: زنده نگه داشتن یاد شهدا باعث تداوم انقلاب اسلامی ما است ویاد شهدا باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد .

در ادامه سلیمانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیرانشهر نیز به وضعیت عمومی خانواده ها و تشریح زندگینامه شهدا پرداخت و گفت: شهدا اقتدار و عزت به ملت ایران دادند و امروزه زیر سایه شهدا در امنیت و آرامش هستیم.


تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید