طرح دو درخواست برای تعیین مستمری دانش آموزان شین آبادی


نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس با تاکید بر اینکه مستمری 600 هزار تومانی دانش آموزان شین آبادی عادلانه نیست، گفت: باید مستمری دانش آموزان نسبت به درصد سوختگی آنان تعیین و با افزایش تورم زیاد شود.
 
 
رسول خضری درباره اعتراض دانش آموزان حادثه دیده شین آباد به مستمری 600 هزار تومانی در نظر گرفته از سوی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی اظهار کرد: موافق اعتراض دانش آموزان حادثه دیده شین آبادی هستم.

وی افزود: مستمری در نظر گرفته شده عادلانه نیست و برخی از این دانش آموزان با درصد بالایی در حادثه مدرسه شین آباد سوخته اند.

نماینده پیرانشهر و سردشت در مجلس تصریح کرد: باید مستمری را نسبت به درصد سوختگی دو بخش می کردند و دانش آموزانی که درصد سوختگی بالاتری دارند، مستمری آنان نیز افزایش می یافت.

وی یادآور شد: با وزیر تعاون، کار و رفاه و رئیس صندوق بیمه تامین اجتماعی روستاییان و عشایر در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم مستمری دانش آموزان حادثه دیده با درصد بالا را افزایش دهیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار کرد: همچنین در نظر داریم تا نشستی با وزیر کار داشته باشیم و در آن نشست دانش آموزان حادثه دیده شین آباد نیز حضور داشته باشند تا وزیر از نزدیک وضعیت آنان را شاهد باشد.

وی تاکید کرد: دو درخواست جدی داریم که توزیع مستمری بر اساس درصد سوختگی باشد و میزان مستمری با افزایش تورم در سال نیز افزایش یابد.
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید