صورت جلسه و تنظیم فهرست پروژه های تجمعی قابل اجرا در سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به پیرانشهر+تصویر


 فهرست و صورت جلسه پروژه هایی که به صورت تجمعی در شهرستان پیرانشهر قابل اجرا می باشند و در سفر آقای میرشفیعی معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی، مهندس محبت خواه دبیر کل راه و شهرسازی استان، دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر و مهندس نوسودی فرماندار پیرانشهر مورد بحث و بررسی قرار گرفته و بر اجرا و اتمام آنها تاکید شد، به شرح زیر است.
 
 
 
 
 ا
 
 
 
 
 
 
لازم به ذکر است  معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر خود به آذربایجان غربی از راه های روستایی شهرستان  های سردشت و پیرانشهر  بازدید کرد.در این بازدید محبت خواه تاکید کرد: تکمیل جاده و اجرای آسفالت محور سردشت به بوکان از سمت ربط به طول 30 کیلومتر، تکمیل روشنایی گردنه زمزیران، اجرای آسفالت راه روستایی آغلان، نصب گاردریل در پیچ های خطرناک محورهای مواصلاتی سردشت از مواردی است که در سال جاری اجرایی خواهد شد.در ادامه این بازدید میرشفیع تاکید کرد: قیر مورد نیاز جهت اجرای آسفالت راه های روستایی توسط وزارت راه و شهرسازی تامین خواهد شد.
 همچنین در جلسه ای که در جریان سفر معاون وزیر به پیرانشهر انجام گرفت ؛ فرماندار پیرانشهر اظهار داشت : با توجه به وجود مرز زمینی مشترک با کشور عراق و همچنین برخورداری این شهرستان از بازارچه مشترک مرزی باعث میگردد تا سالانه جاده های این شهرستان سهم بالایی از ترافیک را در خودجای دهند که این موضوع در طی سالهای اخیر بعلت بالا رفتن میزان تردد خودروها معضلات ترافیکی و حوادث ناگوار جاده ای را موجب گردیده است. ایشان توجه ویژه مسئولین وزارت راه و شهرسازی را بر وضعیت جاده های استان خواستار شدند.

 در ادامه دکتر خضری نماینده مردم شریف شهرستان های پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی تاکید نمودند که توجه به بخش راه در حوزه راههای روستایی این شهرستان موجب میگردد تا شاهد رشد منفی مهاجرت های بی رویه از روستاها به شهرها باشیم. در ادامه این جلسه مهندس میرشفیع معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم اجرای آسفالت راههای روستایی بالای 50 خانوار این شهرستان و شهرستان سردشت برنامه اجرای عملیات را تبیین نمودند. در ادامه مهندس محبت خواه ضمن تشکر از زحمات مهندس میرشفیع اعلام نمودند که طی سالجاری آسفالت راههای روستایی شهرستان پیرانشهر به تعداد 19 روستا به طول تقریبی 83 کیلومتر به مورد اجرا گذاشته خواهد شد. همچنین تسریع در عملیات اجرایی بیمارستان 64 تخت خوابی پیرانشهر نیز جزو الویت های این اداره کل خواهد بود.

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید