معاون راه روستایی و سرپرست معاونت تلفیق بودجه٬ حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی از شروع عملیات اجرایی جاده مواصلاتی بوکان به سردشت خبر داد


 
امروز جمعه مورخ مورخ 94/02/18 از سوی اعضای شورای اسلامی و شهردار و مردم خون‌گرم و مهربان شهر ربط استقبال ویژه‌ای از ورود معاون راه روستایی و سرپرست معاونت تلفیق بودجه٬ حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی و نماینده محترم مردم شهرستانهای سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراهه به شهر ربط بعمل آمد.
 
 
 
 به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، به نقل از سایت روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری ربط، به همین مناسبت جلسه‌ای فوق‌العاده در ساختمان شهرداری برگزار گردید که طی آن توفیقی، رئیس شورای اسلامی شهر ضمن خیر مقدم مهندس میر شفیع اعلام داشت:شهرستان سردشت با توجه به موقعیت جغرافیایی و مرزی بودن آن با کشور عراق دارای پتانسیلهای بیشماری به لحاظ رشد و توسعه در تمام زمینه‌ها علی‌الخصوص تنوع و جاذبه های طبیعی از  مستعدترین نقاط ایران زمین می باشد.

وی گفت : از اهم‌ترین مشکلات جد شهرستان جاده های مواصلاتی منتهی به آن که بلحاظ عدم رعایت استاندارد و اصول فنی جزو بدترین ، پر خطر ترین و پر پیچ و خم ترین مسیر ها بوده و سد و مانعی اساسی بر سر راه آبادانی و پیشرفت شهرستان به رغم انبوه فاکتور و پارامترها و وفور استعداد و پتانسیل ها در زمینه های مهم و زیر ساختی دارد، می باشند .

وی یاد آور شد : جاده بوکان به سردشت بعد از جنگ و از زمان سازندگی از زبان مئسولان کشوری به مرات و کرات به عنوان پروژه ای که طراحی شده و به تصویب رسیده است متأسفانه هنوز اجرایی نشده است.

 

وی خاطرنشان کرد: بزگترین خدمت دولت تدبیر و امید را در این برهه زمانی به مردم شهرستان احداث راه مواصلاتی بوکان به سردشت برشمرد که امید است با برکت ورود جنابعالی به این خطه خدمتی ارزشمند و ماندگار به این دیار باشد.

توفیقی با اشاره به ضرورت و اهمیت احداث کمربندی ضلع غربی شهر ربط در کاهش معضل ترافک شهری و تردد ترانزیت های مرزی درخواست تخصیص اعتبارات  شد که با آسفالت نمودن آن از سوی معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی موافقت شد.

معاون راه روستایی و سرپرست معاونت تلفیق بودجه٬ حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی در جریان این بازدید تصریح کرد : جاده مواصلاتی بوکان به سردشت که از  سوی دکتر خضری ،نماینده محترم مردم شهرستانهای سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد و پیگیری شده ازپروژه‌های مهمی است که تحقق آن آرزوی دیرینه‌ی این منطقه می‌باشد.

 

 مهندس میر شفیع خاطرنشان کرد : شروع عملیات جاده مواصلاتی بوکان به سردشت با تجهیز منابع ملی و استانی در امسال  اجرایی خواهد شد.

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید