نماینده سردشت و پیرانشهر در آیین تجلیل از معلمان نمونه سردشت: مطالبات معلمان در مجلس پیگیری می شود


نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس خود را موظف می داند تا مطالبات و مشکلات فرهنگیان را مورد پیگیری قرار دهد.

 
 
 رسول خضری روز سه شنبه در آیین تجلیل از معلمان نمونه سردشت افزود: مشکلات مربوط به معلمان باید در قالب لایحه به مجلس ارائه شود و در این راستا اکثر نمایندگان مجلس با افزایش بودجه و اعتبارات آموزش و پرورش موافق هستند.

وی با اشاره به نقش نظام تعلیم و تربیت در پیشرفت کشور گفت: نمایندگان مجلس از مجاری لازم بویژه وزارت آموزش و پرورش در حال پیگیری خواسته ها و مطالبات معلمان هستند.

خضری امنیت، منابع و نیروی انسانی کارآمد را سه عامل مهم در امر توسعه نام برد و افزود: برای توسعه هر منطقه باید نیروی کارآمد با امنیت شغلی کامل و وجدان کاری روی کار باشد.

وی همچنین به پتانسیل های بالقوه سردشت در بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: این شهرستان مرزی بویژه در بخش اقتصادی و گردشگری از فرصت های درخشانی برخوردار است که متاسفانه ضعف مدیریتی باعث شده تا کار تبدیل سردشت به منطقه آزاد تجاری هنوز لاینحل باقی بماند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تبریک هفته معلم از آنان به عنوان چراغ همیشه فروزان راه تعلیم و تربیت یاد کرد و گفت: زیربنای توسعه همه جانبه هر کشور آموزش و پرورش است و در همین راستا باید به مسایل و مشکلات آنها اهتمام ویژه ای شود.

عزیز حسنی سرپرست فرمانداری سردشت نیز در این مراسم اظهار کرد: معلمان به عنوان ارکان اساسی آموزش و تربیت نیروی انسانی تاثیر بسزایی در پیشرفت و رشد و شکوفایی کشور در زمینه های مختلف دارند که تعامل و همفکری معلمان با مسوولان زمینه ساز تحقق اهداف و رمز موفقیت مسئولین در کشور است.

در پایان این مراسم از 18 نفر از معلمان نمونه شهرستان سردشت تجلیل به عمل آمد.

شهرستان سردشت در جنوب آذربایجان غربی و هم مرز با کشور عراق واقع شده است.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید