حاصل توافق نماینده سردشت و پیرانشهر و مدیرکل: مکان یابی برای دفتر خبری صدا و سیما در سردشت


نماینده سردشت پیرانشهر و مدیرکل منابع طبیعی در دیدار با هم از مکان یابی برای دفتر خبری سردشت خبر دادند.

 
 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با اشاره به اینکه مراکز فرهنگی، اطلاع رسانی و رسانه از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردارند اظهار کرد: باید مکان و ساختمان مناسب در شان سازمان صدا و سیما در سردشت احداث شود که ما برای اهدای زمین در هر نقطه ای که آنها مدنظر داشته باشند مشکلی نخواهیم داشت.

رحمان وهاب زاده خاطر افزود: همه مسئولین شهرستان باید دست در دست هم دهند تا یک مکان مناسب در قالب دفتر خبری برای صدا و سیما فراهم کنند چون یک مرکز فرهنگی هم نیاز به فضای مناسب و هم تجهیزات و امکانات لازم دارد.

نماینده سردشت پیرانشهر نیز در این جلسه گفت: دفتر خبری سردشت از وضعیت نامطلوبی برخوردار است و باید در اسرع وقت مشکل مکان یابی و یا احداث ساختمان جدید در محل موجود مرتفع شود.

دکتر رسول خضری در حاشیه این جلسه اعلام کرد: با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر در دولت تدبیر و امید به مردم شهید پرور سردشت به خصوص جانبازان و ایثارگران برای احیای کلینیک مصدومین شیمیایی توافقاتی با شبکه بهداشت درمان و بنیاد شهید وامور ایثارگران صورت گرفته است.

وی افزود: تا یک ماه آینده کلینیک مذکور بصورت تمام تخصصی با هزینه 20 میلیارد ریال در دو شیفت بصورت رایگان در اختیار جانبازان شیمیایی قرار خوهد گرفت.

در پایان این جلسه چندین مکان به مدیر دفتر خبری سردشت پیشنهاد شد و وی نیز اظهار کرد: باید مکان های مورد بحث طبق مقررات و ضوابط باشد و با صدا و سیمای مرکز هماهنگی لازم صورت گیرد و در صورت تایید نهایی و رفع مشکلات قانونی زمین های فوق الذکر اقدامات صورت گیرد.

جوانمرد علیزاده خاطر نشان کرد: مکان فعلی فاقد انبار، پارکینگ، خانه سرایداری، فرسوده و کلنگی می باشد که امید است مسئولین ذیربط برای بهبود وضعیت دفتر خبری ما را یاری کنند.

انتهای پیام/

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید