دکتر خضری:ضعف مدیریت مانع توسعه و پیشرفت شهرستان سردشت /همه مسئولین برای شکوفایی سردشت تلاش کنند


 نماینده مردم سردشت پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ضعف در مدیریت را عامل اصلی رکود توسعه در شهرستان می داند.
 
 

دکتر رسول خضری در جشنواره خیرین مدرسه ساز که در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی برگزار شد با اشاره به مولفه های توسعه همه جانبه هر شهرستانی اظهار کرد: سه مولفه از جمله امنیت، منابع و همچنین نیروی انسانی کارآمد مایه پیشرفت و توسعه هر کشور است که به شکرانه خدا در سایه نیروهای سیاسی امنیتی، نظامی و انتظامی امنیت پایدار در سردشت برقرار است.

وی افزود: از طرف دیگر نیز با داشتن منابع غنی و پتانسیل های بسیار بالا بهانه ای جهت امنیتی کردن موضوع برای رکود توسعه در منطقه برای مسئولین وجود ندارد.

دکتر خضری گفت: اما متاسفانه به دلیل ضعف در مدیریت، توسعه در این شهرستان درجا زده است و هیچگونه پیشرفتی در آن دیده نمی شود که این به ضعف مدیریت بر می گردد و جای دارد که در این وضعیت تجدید نظر شود.

وی تصریح کرد: مولفه سوم بستگی به نیروی کارآمد مدیریتی دارد که برای تحقق شعار سال باید همه مسئولین طبق فرمایشات مقام معظم رهبری کمر همت بسته و این منطقه کمتر توسعه یافته را در زمینه های مختلف اقتصادی فرهنگی و علمی شکوفا کنند.

نماینده سردشت پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شهر محرومی که به نسبت جمعیت بیشترین شهدا را نسبت به دیگر شهرهای کشور تقدیم این نظام و انقلاب کرده است و بیش از 8000 مصدوم شیمایی و بیش از 2000 جانباز و ایثارگر در آن وجود دارد شایسته این بی محبتی نیست.

انتهای پیام/

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید