حضور دکتر رسول خضری در شهر ربط و دیدار با امام جمعه، معتمدین و اعضای محترم شورای شهر/تصاویر


دکتر رسول خضری دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه 10 فروردین ماه 1394 با حضور در مسجد جامع شهر ربط با امام جمعه، معتمدین و اعضای محترم شورای شهر ربط دیدار و ضمن ارائه گزارشی در مورد اقدامات صورت گرفته در زمینه توسعه این شهر به بررسی عمده موضوعات منطقه پرداختند.

 

به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، در بازدید نماینده سردشت و پیرانشهر از شهر ربط و دیدار با معتمدین و متنفذین، امام جمعه و اعضای محترم شورای شهر که در دهمین روز از تعطیلات نوروزی صورت گرفت، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای عمران و توسعه شهر ربط از سوی نماینده سردشت و پیرانشهر، مشکلات موجود و ارائه راه حل ها نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

 

یکی از موضوعات مطرح در این جلسه تامین قیر جهت آسفالت 1400 متر جاده ورودی از سمت سردشت به ربط بود که با توجه به پیگیری های نماینده سردشت و پیرانشهر در دستور کار شهرداری و شورا قرار گرفته است. همچنین دکتر خضری بر پیگیری جدی یکی از مهمترین مطالبات مردم سردشت و ربط یعنی بهسازی و آسفالت جاده ربط-بوکان و تلاش برای اخذ مجوز از وزارت راه و شهرسازی و رایزنی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی و به منظور آسفالت و بهسازی این راه مواصلاتی و حیاتی تاکید کرد. جلسه با معتمدین و متنفذین شهر ربط در خصوص مذاکره با یکی از پیمانکاران متعهد و دلسوز سردشت جهت انجام این مهم یکی از برنامه ها در این دیدار نوروزی بود.

 

همچنین واگذاری سوله ورزشی شهر ربط از مدیریت ورزش و جوانان به شهرداری ربط یکی از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که به گفته نماینده سردشت و پیرانشهر با پیگیریهای به عمل آمده، مبلغ 400 میلیون تومان از محل اعتبارات ماده 180 جهت تکمیل و بهره برداری این پروژه ورزشی و تامین بذر چمن زمین فوتبال ربط اختصاص یافته که در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.  


تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید