حضور دکتر رسول خضری در روستای هنگ آباد و دیدار با اعضای محترم شورا، دهیاری ها و روحانیون روستاهای مجاور/تصاویر


دکتر رسول خضری دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی روز جمعه هفتمین روز از تعطیلات نوروزی در مسجد روستای هنگ آباد حضور یافت و با اعضای محترم شورا، دهیاری ها و روحانیون روستاهای هنگ آباد، شکرآباد، بسطام بگ، شهرستن، کنه گچ، کرمار، حجران و خره آغلان دیدار و عمده مسائل و موضوعات منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.دکتر رسول خضری دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی روز جمعه هفتمین روز از تعطیلات نوروزی در مسجد روستای هنگ آباد حضور یافت و با اعضای محترم شورا، دهیاری ها و روحانیون روستاهای هنگ آباد، شکرآباد، بسطام بگ، شهرستن، کنه گچ، کرمار، حجران و خره آغلان دیدار و عمده مسائل و موضوعات منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.
 
 

به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، در این دیدار که در روز جمعه 7 فروردین 1394 با حضور نماینده سردشت و پیرانشهر در جمع اعضای محترم شورا، دهیاریها و روحانیون روستاهای نام برده انجام شد، مساله آسفالت راههای بین روستایی، کمبود آب کشاورزی، آبیاری و پمپاژ آب از رودخانه زاب به منطقه نعلین مورد بحث قرار گرفت و دکتر خضری ضمن ارائه گزارشی در زمینه اقدامات به عمل آمده بر پیگیری آنها تاکید کرد.

 

همچنین در این جلسه نماینده سردشت و پیرانشهر مسائل مربوط به منابع طبیعی و مراتع را یکی از مشکلات عمده منطقه و دغدغه های اصلی مردم دانست و ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه رفع مشکلات، پیگیری و رفع چالش های این حوزه را یکی از مهمترین دغدغه های خود توصیف کرد.

 

تاسیس مدرسه شبانه روزی در یکی از روستاهای این منطقه یکی دیگر از درخواست ها و مطالباتی بود که از سوی اعضا محترم و دهیاری ها در این جلسه مطرح شد.

 

همچنین دکتر رسول خضری از جاده های منطقه، طرح های در حال اجرا، منطقه سیل خیز کرمندار، جام فوتبال نوروزی بین روستایی بازدید کرد.

 

بازدید از روستاهای شکر آباد، بازرگان، پل شالی، خرآغلان و باوله سید از دیگر برنامه های نماینده سردشت و پیراشنهر در هفتمین روز از تعطیلات نوروزی بود.

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید