نشست نماینده سردشت و پیرانشهر با رئیس سازمان شهرداریهاو دهداریهای کشور


 
رسول خضری با رئیس سازمان شهرداریهاو دهداریهای کشور جهت اختصاص اعتبار بیشتر به پروژه های عمرانی سردشت و پیرانشهر نشستی برگزار کرد.
 
 

دکتر خضری نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی به خبرنگار کردپرس گفت:5 اسفند جلسه ی حضوری به پیشنهاد اینجانب با آقای خندان ریاست محترم سازمان شهرداریها و دهداریهای کشور در محل سالن vipنمایشگاه بین الملی تهران برگزار شد.در این جلسه که شهرداران و نمایندگان شورای شهر در حوزه انتخابی نیز حضور داشتند،در خصوص مسائل و تخصیص اعتبار بودجه خاص جهت اجرای پروژه های عمرانی و آبادانی سردشت و پیرانشهرو پیاده سازی سیستم یکپارچه ی شهرسازی در سردشت و تسریع در حمل و نقل همگانی و تخصیص چندین دستگاه مینی بوس شهری بحث و رایزنی شد.همچنین درباره آسفالت معابر خاکی سطح شهر با توجه به چندین هزار مصدوم شیمیایی که در منطقه حضور دارند،گفتگوهای مربوطه انجام پذیرفت.

وی افزود:در خصوص تصویب 10 میلیارد تومان جهت دیوارکشی محوطه  جنگلهای داخل شهر نیز تمهیداتی اندیشیده شده وقرار است در این باره کارهایی صورت پذیرد.وی ادامه داد با گفتگوهای انجام شده قرار است چندین دستگاه وسایل امدادرسانی از قبیل ماشین آتش نشانی،بلدوزر،لودر و... به حوزه تحویل داده شود.

وی همچنین از اختصاص 5 میلیارد تومان برای کار بهسازی مبلمان شهری خبر دادند

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید