خضری مطرح کرد: تلاش برای اختصاص سرانه 12 میلیاردی به دانش آموزان شین آبادی/ سرانه بر اساس تورم سالانه افزایش می یابد


 
 عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تلاش برای اختصاص سرانه 12 میلیاردی به دانش‌آموزان شین‌آبادی خبر داد و گفت: این پیشنهاد در کمیسیون تلفیق و اجتماعی به تصویب رسید و امید است در صحن مجلس نیز بتواند نظر نمایندگان را جلب کند.
 
 
 

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه هیات دولت در لایحه بودجه 94 اعتباراتی برای دانش‌آموزان شین‌آبادی در نظر گرفته است، افزود: در لایحه دولت مبلغ حدود 8 میلیارد تومان برای سرانه این دانش‌اموزان در نظر گرفته شد که بر اساس درخواست مطرح شده به کمیسیون اجتماعی قرار شد 4 میلیارد تومان به این اعتبارات اضافه شود که با موافقت کمیسیون‌های اجتماعی و تلفیق مواجه شد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگر در صحن علنی مجلس این پیشنهاد تصویب شود اعتبارات اختصاص یافته برای دانش‌آموزان شین‌آبادی به  12 میلیارد تومان در سال 94 خواهد رسید.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه این 12 میلیارد تومان برای سال 94 در نظر گرفته خواهد شد، تصریح کرد: بر این اساس هرساله با توجه به تورم در کشور این سرانه افزایش خواهد یافت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یادآور شد: حال قرار است در زمان بررسی سرانه اعتبارات دانش آموزان شین‌آبادی، این افراد میهمان صحن علنی مجلس باشند./

پایان پیام

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید