به مناسبت دهه فجر: افتتاح طرح ها و پروژه های عمرانی و اشتغالزایی در سردشت / تصاویر


 
 به مناسبت دهه فجر و با حضور  تقی کهوریان معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار آذربایجان غربی، رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، شورای تامین و اداری چندین طرح عمرانی و اشتغالزایی افتتاح شد.
 
 

مدرسه 8 کلاسه ربط با مساحت 600 مترمربع و 450 متر زیربنا و همچنین اعتبار 560 میلیون تومان به نیابت از 5 مدرسه دیگر به بهره برداری رسید.  

در دهه فجر امسال مجموع  19 کلاس با 1212 مترمربع زیربنا و یک میلیارد و سیصدو پنجاه میلیون تومان اعتبار هزینه شده افتتاح و به فضای آموزشی اضافه شده است. این مدارس توسط خیرین در شهر ربط و روستاهای نیوچوان، هلوه،مکل آباد،ملاشیخ و شنده احداث شده اند.

واحد تولیدی البسه در شهر ربط با اعتبار 20 میلیون تومان و اشتغالزایی برای 4 نفر به نیابت از 14 طرح اشتغالزایی صندوق مهر امام رضا به بهره برداری رسید.

در ادامه کارخانه تولید خوراک دام طیور صبوردانه با اعتبار 3 میلیارد تومان  افتتاح شد. ظرفیت تولید این کارخانه در سال 12000 تن است و  زمینه اشتغالزایی 8 نفر را بطور  مستقیم و 15 نفر را بصورت غیر مستقیم فراهم نموده است .

همچنین واحد تولید یخ با 900 میلیون تومان اعتبار  به بهره برداری رسید که توان تولید سالیانه 2800 تن را دارد.

افتتاح یک واحد خانه مددجویی کمیته امداد به نیابت از 5 واحد و افتتاح خیابان سرباز به طرف شهید کاظمی به طول 150 متر از دیگر طرحهای بود که امروز افتتاح شدند.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید