افتتاح طرح ها و پروژه های عمرانی و اشتغالزایی در سردشت


 
 به مناسبت دهه مبارک فجر دهها طرح و پروژه عمرانی و اشتغالزایی با حضور رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی و  تقی کهوریان معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار آذربایجان غربی در سردشت افتتاح و به بهره برداری رسیدند.
 
 
به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بلفت سردشت،  به مناسبت دهه فجر و با حضور  تقی کهوریان معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار آذربایجان غربی، رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، شورای تامین و اداری چندین طرح عمرانی و اشتغالزایی افتتاح شد.
 

مدرسه 8 کلاسه ربط با مساحت 600 مترمربع و 450 متر زیربنا و همچنین اعتبار 560 میلیون تومان به نیابت از 5 مدرسه دیگر به بهره برداری رسید.  

در دهه فجر امسال مجموع  19 کلاس با 1212 مترمربع زیر بنا و یک میلیارد و سیصدو پنجاه میلیون تومان اعتبار هزینه شده افتتاح و به فضای آموزشی اضافه شده است. این مدارس توسط خیرین در شهر ربط و روستاهای نیوچوان، هلوه،مکل آباد،ملاشیخ و شنده احداث شده اند.

واحد تولیدی البسه در شهر ربط با اعتبار 20 میلیون تومان و اشتغالزایی برای 4 نفر به نیابت از 14 طرح اشتغالزایی صندوق مهر امام رضا به بهره برداری رسید.

در ادامه کارخانه تولید خوراک دام طیور صبوردانه با اعتبار 3 میلیارد تومان که از این مقدار مبلغ یک میلیارد و ششصد میلیون تومان تسهیلات بانکی و مابقی سرمایه شخصی است افتتاح شد ظرفیت تولید این کارخانه در سال 12000 تن است و  زمینه اشتغالزایی 8 نفر را بطور  مستقیم و 15 نفر را بصورت غیر مستقیم فراهم نموده است .

همچنین واحد تولید یخ با 900 میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید که توان تولید سالیانه 2800 تن را دارد.

افتتاح یک واحد خانه مددجویی کمیته امداد به نیابت از 5 واحد و افتتاح خیابان سرباز به طرف شهید کاظمی به طول 150 متر از دیگر طرحهای بود که امروز افتتاح شدند.

 

در حال تکمیل شدن ...

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید