حضور لاریجانی در جلسه شورای تامین استان آذربایجان غربی


 
علی لاریجانی با حضور در نشست مشترک مسئولان استان آذربایجان غربی، شرایط توسعه استانی و مسائل فرهنگی و امنیتی را مورد بحث و بررسی قرار داد. در این جلسه دکتر رسول خضری نماینده سردشت و پیرانشهر به بیان مطالبات در سطح استان و حوزه انتخابیه پرداخت.
 
 در این نشست قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی، نماینده ولی‌فقیه، رسول خضری، روح‌الله بیگی اینانلو، جواد جهانگیرزاده، محمدقسیم عثمانی، موید حسینی صدر، عابد فتاحی، نادر قاضی‌پور، عبدالکریم حسین‌زاده، مهدی عیسی‌زاده، علی‌اکبر آقایی، عثمان احمدی و محمد علی‌پور نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و یوناتن بت‌کلیا و کارن خانلری از نمایندگان ارامنه در مجلس و همچنین  اعضای شورای تامین استان حضور داشتند.
 
علی لاریجانی با حضور در این نشست شرایط توسعه استانی و مسائل فرهنگی و امنیتی را مورد بحث و بررسی قرار داد.
همچنین در این جلسه  مهمترین مسائل استان از جمله وضعیت احیای دریاچه ارومیه و بخش‌های کشاورزی و صنعت و مسائل فرهنگی و اجتماعی به ویژه امور مربوط به اقوام، ادیان و مذاهب استان مورد بررسی قرار گرفت.
 
دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در این نشست به بیان مطالبات در سطح استان و حوزه انتخابیه پرداخت و موضوعاتی چون منطقه آزاد و ویژه تجاری در پیرانشهر و سردشت، بحث احراز مصدومیت جانبازان شیمیایی، تبدیل شهرستان سردشت به عنوان منطقه گردشگری صلح، اصال خط راه آهن مراغه-ارومیه-تمرچین، تخصیص اعتبارات ویژه جهت اتمام پروژه های عمرانی و جاده های مواصلاتی شهرستانهای سردشت را مطرح و مورد بحث قرار داد. 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید