در بازدید دکتر خضری از مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای پیرانشهر صورت گرفت: تاکید بر توسعه نهضت مهارت آموزی برای ایجاد اشتغال


 
نماینده مردم شهرستانهای پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در بازدید از مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای پیرانشهر بر توسعه نهضت مهارت آموزی برای ایجاد اشتغال در استان تأکید نمود.
 
 
 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی ، رسول خضری در این بازدید سرزده ضمن بازدید از کارگاههای مهارت آموزی مرکز در نشستی با کارشناسان و مربیان این مرکز آموزشی با اشاره به روند مراحل پیشرفت فیزیکی پروژه مرکز دو منظوره آموزش فنی و حرفه ای پیرانشهر ، توسعه زیرساختها و کمبود فضای آموزشی را یکی از مسائل موجود بر سر راه توسعه نظام آموزشی دانست و افزود: در هر نظام آموزشی، عوامل بسیاری با یکدیگر عمل می‌کنند تا فرایند یادگیری و پیشرفت تحصیلی خروجی اثر بخشی داشته باشد.
خضری ضمن تقدیر از فعالیتهای مهارت آموزی این مرکز آموزشی اظهار امیدواری کرد با مساعدت ، همکاری و تعامل مسئولین سازمانی و استانی و پیگیریهای نمایندگان استان پروژه های در دست احدات به ویژه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بزودی به بهره برداری برسد.
وی ضمن حمایت از برنامه های آموزشی سازمان اعلام داشت: باید نهضت مهارت آموزی برای ایجاد اشتغال مولد و پایدار در استان بسط و توسعه یابد.
یوسف دلجوان رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای پیرانشهر نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارش عملکرد نه ماهه مرکز به سیاست ها و خط مشی های و رویکرد نوین سازمان آموزش فنی و حرفه ای مبنی بر توسعه آموزشهای بازار محور تأکید و با شاره به مشکلات موجود در روند ساخت پروژه مرکز و رفع مشکلات موجود ،از زحمات نماینده شهرستان در خصوص تخصیص بودجه سال جاری پروژه تقدیر وتشکر نمودند.
گفتنی است پروژه جدید مرکز تخصصی دو منظوره آموزش فنی و حرفه ای پیرانشهر از مصوبات سفر ریاست جهموری به استان است که مراحل تخریب آن درسال 1389 به پایان رسید و عملیات احداث آن در سال 1390 شروع و در صورت اختصاص بودجه لازم در سال 1394 به بهره برداری می رسد.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید