پیشنهاد اختصاص بیش از 8 میلیارد اعتبار در لایحه 94 برای دانش آموزان شین آبادی


 
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از پیشنهاد اختصاص بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار در لایحه 94 برای مستمری دانش آموزان شین آبادی خبر داد.
 
 
 
خانه ملت؛ رسول خضری با تاکید بر اختصاص ردیف اعتباری برای دانش‌آموزان شین‌آبادی در بودجه 94 افزود: با توجه به اینکه قرار است احکام تبصره‌ها دائمی شده و ردیف‌های بودجه نیز مشخص شود در تلاشیم که ردیفی دائمی برای ارایه مستمری به دانش‌آموزان شین‌آبادی درنظر گرفته شود.

نماینده مردم سردشت وپیرانشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: باید بحث کمک هزینه‌ها به خانواده‌ها و درمان دانش‌آموزان شین‌آبادی در بودجه دیده شود تا این افراد دغدغه دیگری نداشته باشند؛ با درنظر گرفتن ردیف‌ اعتباری دولت مکلف می‌شود تا مستمری برای این دانش‌آموزان در نظر بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: امروز قرار است پیشنهاد مذکور در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طرح موضوع شود و در نهایت در کمیسیون تلفیق باید به دفاع از این پیشنهاد بپردازیم.

خضری درباره رقم پیشنهادی این مستمری، یادآور شد: برای بحث درمان و مستمری این دانش‌آموزان تلاش خواهیم کرد تا اعتباری بیش از 8 میلیارد تومان به صورت سالانه برای این افراد درنظر گرفته شود.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه دولت قول مساعد داده تا همراهی لازم را برای کمک به این دانش‌آموزان داشته باشد لذا به نظر می‌رسد این پیشنهاد نیز مورد تایید مجلس و دولت واقع شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: البته این میزان اعتبار بر اساس بودجه سنواتی و نرخ تورم افزایش می‌یابد و درصدی به آن تعلق خواهد گرفت. 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید