افتتاح کلینیک ویژه تخصصی فجر در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت


 
دکتر اسماعیلی ثانی در ادامه از اختصاص و جذب 5 میلیارد ریال توسط دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانهشر در مجلس شورای اسلامی جهت تجهیزبیمارستان خبر داد و از وی تقدیر و تشکر به عمل آورد.
 
 در تاریخ سوم دی ماه 1393 با حضور نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار، روسای ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی و معتمدین سردشت، محل جدید کلینیک ویژه متخصصین فجر سردشت  افتتاح و راه اندازی شد.
 
 
 


در آئین افتتاح کلینک تخصصی فجر دکتر عباس اسماعیل ثانی مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت در خصوص اهداف طرح تحول سلامت و فعالیت های انجام شده در راستای اجرای نمودن این طرح در شهرستان  بیاناتی را ایراد نمودند.
وی گفت:  محل کلینک تخصصی فجر در قسمتی از ساختمان بیمارستان سابق  با زیربنای 250 متر مربع  وعتباری بالغ بر 400 میلیون ریال بازسازی  و به بهره برداری رسیده است.
 
 
 
مدیر شبکه بهداشت درمان سردشت افزود: این کلینیک با دارا بودن هشت اتاق و تخصص های داخلی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، ارتوپدی، قلب و عروق، اعصاب و روان، پوست و کودکان با امکانات سالن انتظار همه روزه از ساعت 15 الی20  آماده ارائه خدمات تخصصی به شهروندان است.
 
 
 
دکتر اسماعیلی ثانی در ادامه از اختصاص و جذب 5 میلیارد ریال توسط دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانهشر در مجلس شورای اسلامی جهت تجهیزبیمارستان خبر داد و از وی تقدیر و تشکر به عمل آورد.
 
 

در ادامه مراسم افتتاح یوسفی فر سرپرست فرمانداری سردشت از ارتقاء خدمات در اجرای برنامه طرح تحول نظام سلامت تقدیر وتشکر کرده و گفت: امیدوارم باتوجه به کاهش فرانشیز ویزیت بیماران این مکان مصدر خدمات ارزنده و شابسته و در شان شهروندان سردشت باشد .

 

دکتر رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی بعنوان دیگر سخنران این برنامه انسان سالم را بزرگترین سرمایه جامعه سالم ذکر کرد و گفـت: این امر میسر نمی شود جزء در سایه خدمات رسانی قشر عظیم وزحمت کش فعالان عرصه سلامت جهت پویایی جامعه سالم.

 
 

شایان ذکر است کلینیک ویژه متخصصین فجر سردشت با زیر بنای 250 متر مربع به اعتباری به مبلغ 400 میلیون ریال در محل آزمایشگاه بیمارستان قدیم راه اندازی شد.

 

 


تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید