سردشت؛ افتتاح کلینیک ویژه تخصصی فجر/جذب 5 میلیارد برای بیمارستان


 
 مدیر شبکه بهداشت درمان سردشت اظهار کرد: این کلینیک با دارا بودن هشت اتاق و تخصص های داخلی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، ارتوپدی، قلب و عروق، اعصاب و روان، پوست و کودکان با امکانات سالن انتظار و فضای آرام و مفید آماده ارائه خدمات تخصصی پزشکی به شهروندان است.bوی از اختصاص و جذب 5 میلیارد ریال توسط دکتر رسول خضری به بیمارستان جهت تجهیز آن خبر داد و از وی تقدیر و تشکر به عمل آورد.
 
 
 

کلینیک ویژه تخصصی فجر در راستای طرح تحول نظام سلامت توسط نماینده سردشت پیرانشهر و سرپرست فرمانداری سردشت با حضور خیرین بخش سلامت افتتاح و به بهره برداری رسید.

دکتر عباس اسماعیل ثانی گفت: این مکان در 300 متر فضای مفید با تغییر کاربری در قسمتی از بیمارستان سابق امام( ره) داخل شهر سردشت و با هزینه 400 میلیون ریال دایر شد.

مدیر شبکه بهداشت درمان سردشت اظهار کرد: این کلینیک با دارا بودن هشت اتاق و تخصص های داخلی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، ارتوپدی، قلب و عروق، اعصاب و روان، پوست و کودکان با امکانات سالن انتظار و فضای آرام و مفید آماده ارائه خدمات تخصصی پزشکی به شهروندان است.

وی از اختصاص و جذب 5 میلیارد ریال توسط دکتر رسول خضری به بیمارستان جهت تجهیز آن خبر داد و از وی تقدیر و تشکر به عمل آورد.

کلینیک ویژه تخصصی فجر همه روزه از ساعت 15 بعد ظهر تا 20 شب آماده پذیرش شهروندان با تعرفه دولتی می باشد.

بیمارستان امام (ره) بیش از 5 سال است که به فاصله شش کیلومتری از شهر سردشت انتقال یافته و با توجه به وضعیت توپوگرافی منطقه و منظم نبودن ناوگان حمل و نقل و استاندارد نبودن راه، مشکلاتی را برای مردم فراهم نموده بود.


سرانجام با آماده شدن این کلینیک ضمن آنکه متخصصین در چهارچوب طرح سلامت در شیفت صبح در بیمارستان امام به ارائه خدمات می پردازند مرکزی نیز در شیف عصر و در داخل شهر سردشت در قالب کلینیک تخصصی توسط همین متخصصان خدمات مورد نیاز را ارائه می دهند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید