دیدار دکتر رسول خضری و مسئولین سردشت با مردم شهر میراباد


 
دکتر رسول خضری گفت: در راستای ادای دین به جانفشانی ها و حضور فعال این مردم در تمامی صحنه ها جای دارد آنچه در توان داریم برای مرزنشینان خطه سرسبز منطقه تلاش ویژه ای داشته باشیم
 
 
 

خضری اظهار کرد: ما خود را مدیون شهدا و این مردم می دانیم و باید وصیت شهدا را در خدمت به محرومین جامعه ادا کنیم که امروز به برکت این امنیت پایدار باید زیر ساخت های منطقه را در اولویت کاری خود قرار داده و بهانه ای نباشد که ما در این منطقه کار نکنیم.

نماینده سردشت پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی از گازرسانی به شهر میراباد خبر داد و گفت: سال هاست که به مردم شهید پرور میراباد قول گازرسانی داده شده است اما به دلیل وضعیت توپوگرافی منطقه و صعب العبور بودن مسیر این موضوع تحقق نیافته اما نظر است بصورت مخزنی در سطح شهر گازرسانی به منازل را انجام داده که تا سال آینده مردم این شهر از نعمت گاز برخوردار می شوند.

وی از دایر نمودن آموزشکده های دانشگاه آزاد در شهرهای ربط و میراباد سردشت و گردکشانه پیرانشهر خبر داد و افزود: به دلیل وجود دانشجویان و علاقه وافر مردم فرهنگ دوست این شهرها در آینده نزدیک در صورت تامین فضای آموزشی این امر محقق می گردد.

خضری در زمینه احداث بیمارستان، میدان چمن ورزشی، تکمیل کادر پزشکی متخصص، احداث و آسفالت شهر میراباد به قاسم رش قول های مساعدی را به مردم شهر میراباد داد.

سرپرست فرماندار سردشت نیز در این دیدار از دایر نمودن نمایندگی های ادارات در شهر میراباد خبر داد و اظهار کرد: برابر هماهنگی های لازم با مسئولین استانی، اداره کل ثبت احوال به زودی شعبه اداره ثبت احول در شهر میراباد دایر خواهد شد.

حسین یوسفی گفت: دایر کردن رادیولوژی در شهر میراباد از دیگر برنامه های اولویت دار ما می باشد و باید کاری کنیم ناراحتی های جریانات سیاسی و هشت سال دفاع مقدس نمادی برای بهبود وضعیت رفاهی و آسایش مردم در این منطقه شود.

در این دیدار چند تن از مردم شهر میراباد مشکلات خود را در زمینه های مختلف بیکاری، نبود خدمات بهداشتی، راه ارتباطی نامناسب، فضاهای ورزشی نامناسب و غیره سوالاتی را از مسئولین مطرح کردند.

 

انتهای پیام/

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید